Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

Sayın Adnan Öztürk cok fena bu tür acıklamalarda,hic affetmiyor:D

Yalnız hiç beklemiyordum sert acıklama yapacaklarını helal olsun yönetime. Ayar üstüne ayar vermişler aman aman.

ne tokat gibisi abi adam ne derse desin cevap vermicez artık demişler resmen bumu tokat.

o iftiraların karşılığı mahkeme olmalıydı. bu değil!

Aşağaıdaki yeri okumadın galiba.

kendi kulübüne ve camiasına yıllarca silinemeyecek bir lekeyi sürme cüretini göstermiş ve güvenilirliğini bütünüyle kaybetmiş bir yöneticinin bu talihsiz ve son derece tehlikeli çabalarının Türk sporunu daha fazla zarara uğratmasına izin vermeyeceğiz.

hiçde sert bi açıklama değil bence.doğru bi açıklama o kadar.hala pislik içinde yüzüp şerefsizce hareket eden azize ve tayfasına fazlası yapılmalı.

"ilke ve değerlerini hiçe saymış ve kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı"

Bana mazlumu getirin diyorlardır şimdi :D:D

ne hikmetse ntvspor hala açıklamayı sitesine girmedi onlarada kapak oldu heralde

Tam hakettikleri gibi bir cevap vermisiz.En basindan beri bu sertlikte yaklasmaliydik cunku onlarin her iki kelimesinden birinde biz variz.

Umarim yonetim her konuda yaptigi 180 derece donmeyi bu aciklamadan sonra yapmaz ve sozlerinin arkasinda durur.

Üst Alt