Galatasaray Sportif A.Ş Kâr Açıkladı!


Galatasaray Sportif A.Ş., 11.05.2020 tarihinde yaptığı KAP bildiriminde, 2019-2020 sezonu ilk 9 aylık dönem net kârının 3.97 milyon TL olduğunu açıkladı.

Resim


 
evet ama mart ayının da dahil olduğunu unutmamak lazım yani o baya eritmiştir sıfıra yakın gelir ile. maalesef vergi takvim yılının ikinci çeyreği eğer önlem alınmazsa kallavi bir zarar bizi bekliyor.

Aslında fenerbahçenin bugünkü şerefsizliğine istinaden devrimsel kararlar almak için fırsat doğdu şerhimize rağmen voleybol ve basketbol ligleri madem bitiriliyor fener için çekilelim bu branşlardan ya da erkek-kadın takımlarından kadın voleybolu ve erkek basketbolu kapatabiliriz. Futbol kadar amatör şubelere bu sene yapılan tüm yatırımlar boşa gittiği gibi bu adamların kontratları doğası gereği 1 yıllık asla indirim yapmazlar tamamen elde patladı.

Başkan da yusuf günay da abdurrahim albayrak da mahmut recevik de hastanelik oldu bu süreçte bir tek erol özmandıracı denen playboya bir şey olmadı zaten hep böyle berduşlar yırtıyor :( Müdahale edecek kimse de yok. Dernekler yasaklandığı için de ne divan oluyor ne de mali genel kurul... allah sonumuzu hayır etsin :(

tabi biz yine de kötünün en iyisiyiz bejeke fener filan bitti zaten
 
Arkadaslar bu kar borc taksitleri odendikten sonra kalan rakam di mi?
Eger oyleyse baskan gercekten cok iyi is basariyor
Sirf faiz yukunden kurtulsak takiplerin su borclu halinde 2-3 yila yakalanamaz oluruz
 
Üst Alt