Galatasaray, Stoperde Hedef Değiştirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Stoperde Hedef Değiştirdi!

sakhobochetti.jpg

Devre arasında kadroya stoper transferi yapmayı planlayan Galatasaray, gözünü Sakho ve Bochetti'ye çevirdi.

Chedjou'nun gözden çıkarılmasının ardından savunmaya tavkiye yapmayı düşünen Galatasaray, Serdar Aziz'in de sakatlanmasının ardından girişimlerini iyice hızlandırdı.

Daha önce Inter'de forma forma giyen Andrea Ranocchia'yı transfer listesinin en başına koyan Sarı-Kırmızılılar, transferde mesafe katedilememesinin ardından alternatiflere yöneldi.

SAKHO VE BOCHETTI

Galatasaray'da şimdiki hedef Liverpool'dan kesin olarak ayrılması beklenen 26 yaşındaki Mamadou Sakho. Ancak Sakho'nun transferinde de Liverpool'un istekleri belirleyici olacak.

Liverpool futbolcuyu kiralamaya yanaşmazsa ve yüksek bir bonservis bedeli talep ederse ibre Spartak Moskova'da oynayan 30 yaşındaki Salvatore Bocchetti'ye dönecek.

Gamaspor

L.Nazifoğlu: Ahmet Çalık varken bu 2 oyuncuya gerek duymadık, bakın koşu mesafelerine Ahmet her maç 130 km koşuyor hatta maça bile evden koşarak geliyor transferi ben yaptım kefilim.

ya ne sakho'su adam ingiltere'den dönmemek için fransa'dan gelen teklifleri bile geri çevirdi. bochetti olursa olur.

Hakan ve Semih ikilisinden Hakan oynar, zaten kendisi sol stoper, bir sol stoper daha olmaz.

Sag stoper sol stoper sacmalik bence, sana demiyorum genel olarak diyorum. Sol stoper sol ayakli olacak diye bir düsünce olmamali, yani bu öyle cok önem verilecek bir durum olmamali.

Bu takima iki tane yeni stoper lazim, sag ayakli mi sol ayakli mi hic bir önemi yok.

Sag stoper sol stoper sacmalik bence, sana demiyorum genel olarak diyorum. Sol stoper sol ayakli olacak diye bir düsünce olmamali, yani bu öyle cok önem verilecek bir durum olmamali.

Bu takima iki tane yeni stoper lazim, sag ayakli mi sol ayakli mi hic bir önemi yok.

Takima 2 yeni stoper lazim oldugu kesin de bunlar 2 tane stoper almaz.

Ozellikle Bocchetti benim sevdigim bir stoperdir. Gecen haftaya kadar da gelmesini istiyordum, Serdar'in yanina bir stoper gelmeli dusuncesi ile.

Ancak Serdar'in sakatligindan dolayi 2.devrenin banko stoperi H.Balta diyebiliriz. Onun yanina sağ ayakli bir stoper bulmak daha onemli su an icin.
Sezon sonu sözleşmesi bittiginde Bocchetti tekrardan dusunulebilir.

Bu arada 2 stoper alinmasi en doğrusu olurdu ancak, butce dolayısıyla ayni mevkiye 2 transfer yapilmaz gibi duruyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt