Galatasaray, Sunday Alimi ile Sözleşme İmzaladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sunday Alimi ile Sözleşme İmzaladı!

Gerçi hatırlayanlar bilir fatih hocanın ganalıları vardı ilk gelen ekipten kingson, appiah, salifu gibi isimler çıkmıştı yani fatih hoca afrikalıları sever belli olmaz ama imzalanırsa da kiralar zira caroleün 700.bin euroluk maaşı var...

En az bi 8-10 maçını izledim Gs Tv'de.

Pek bi ışık göremedim açıkçası. Depar kalitesi olarak kendi yaş kategorisinde fark yaratıyordu ama topla ilişkisi çok kötüydü. Topla kavga ede ede sürüyodu topu. Yardır Mürsel style.
8-10 maçla gömmüş olmayayım yine de, hayırlı olsun :)

Gerçi hatırlayanlar bilir fatih hocanın ganalıları vardı ilk gelen ekipten kingson, appiah, salifu gibi isimler çıkmıştı yani fatih hoca afrikalıları sever belli olmaz ama imzalanırsa da kiralar zira caroleün 700.bin euroluk maaşı var...

Onlar Terim'den ziyade Ergin Gürsoy'un Ganalilariydi. Proje Gürsoy'a aitti ve vizyonlu bir hamleydi ama benim icin 2 nedenle epic faildir.

1. Getirilen cocuklarin temel ihtiyaclari bile saglikli karsilanmadi. Yanlis hatirlamiyorsam getirildikten sonra ölenler olmustu.

2. Kingston disindakiler bize yar olmadi. Appiah'i o yasta kesfedip altyapiya getirmek ne kadar büyük bir basariysa, onu degerlendirememek de o kadar büyük mallik.

Onlar Terim'den ziyade Ergin Gürsoy'un Ganalilariydi. Proje Gürsoy'a aitti ve vizyonlu bir hamleydi ama benim icin 2 nedenle epic faildir.

1. Getirilen cocuklarin temel ihtiyaclari bile saglikli karsilanmadi. Yanlis hatirlamiyorsam getirildikten sonra ölenler olmustu.

2. Kingston disindakiler bize yar olmadi. Appiah'i o yasta kesfedip altyapiya getirmek ne kadar büyük bir basariysa, onu degerlendirememek de o kadar büyük mallik.
Ölen filan olmamıştı ya ama geri kalanında haklısın...

Pazar Alimi. :D Cumartesi bildiklerini mi unutuyormuş. :asd:

giphy.gif

Yalnız sakatlık dönüşü acayip kilo aldı.

Eski hızından pek eser kalmamış olabilir.

Çıta gibi çocuk kalınlaştı bu hem iyi hem kötü.

İnşallah doğru fiziki yapıya ulaşır. Bizim alttan çıkan oyuncuların en büyük sorunu fizik.

Üst Alt