GSC Haber Galatasaray Taraftarı Vedat Muriç'i İstemiyor!

Sosyal Medya'da Galatasaray yönetimine seslenen taraftarlar Vedat Muriç'i istemediklerini belirttiler.
Twitter'da gündemde 1.sıraya oturan konuya Galatasaray yönetimi ne cevap verecek merak konusu.

 
Rize başkanının bizim maçtaki hareket ve söylemleri sebebi ile bu transfer yapılmamalıdır. Diğer bir seçenek seneye bedelsiz olarak transferi düşünülebilir. Yaranmaya çalıştığı camialara satsın oyuncularını.
 
Allah askina artik 1 sene kontrati kalmis adamlari fahis fiyatlara transfer etmeyelim. Sirf bu yüzden Muriqi transferine karsiyim, kötü futbolcu degil ama maliyeti onu gereksiz kiliyor bizim icin. FFP denen illet var basimizda unutmamak lazim.

Son senelerde 1 sene kontrati kalmis olan transfer ettigimiz oyuncularin listesini aktarayim. Bana israfin resmini ciz deseler aynen su tabloyu gösteririm:

  • Eren Derdiyok - 4 Milyon €
  • Tolga Cigerci - 3 Milyon 3€
  • Younes Belhanda - 9,5 Milyon € ( ilaveten 500 bin € daha ödeme ihtimalimiz var eger önümüzdeki sene yine CL ye gidersek veya bu sezon 30 maca cikarsa hem 75.macina hem de 100.macina cikmis olacak bizde yani 250+250 bin ödeyecegiz. Bu sacmasapan bonuslarla dolu kontrati hangi hain yaptiysa Allah bin belasini versin)
  • Emre Akbaba - 4 Milyon €
  • bunu kimse fazla dile getirmiyor ama Olcan Adin - 4 Milyon €
  • bunlara ilaveten sadece 6 ay kontrati kalmis Ryan Donk'a 2,5 Milyon € verecek kadar aptal bir kulübüz.
 
Bu adam iyi bir futbolcu değil, 25 senelik kariyeri boyunca asla vasatın üzerine çıkamamış bir adam, son sezonda tesadüf eseri 17 gol attı, bir daha asla bu rakamlara yaklaşamaz, hele galatasaray gibi her takımın kapanarak oynadığı bir takımda asla iki haneli sayıları bile bulamaz,

üstelik bunu satan adam geçen sene şampiyonluk yolunda önümüze taş koymaya gücü yetmediği için ağzından salyalarak akıtarak hakemlere ölüm tehditleri savuran ve ceza dahi almayan bir adam, yazıktır, parayı sokağa atmayın, avrupada 1-2 milyon eurolara bu adamda kat kat iyi forvet bulunabilir.

Üstelik çok yakın geçmişte yediğimiz bir diagne kazığını hala çıkarmaya çalışırken, ikinci bir defa aynı hataya düşmek artık hata olarak tanımlanamaz, başka bir şey olur onun adı, yapmayın, etmeyin
 
Üst Alt