Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

K.Lviv maçı... İlk maç istanbulda 2-2 bitti, rövanşta rezil oynadığımız için zayıf rakibe karşı doğru dürüst pozisyon bile bulamadık. Adamlar dk70 10 kişi kaldılar, sonra oynamaya başlarız dedik yine fıs.

Dakika 90'da Aydın bizi 1-0 öne geçiren ve turu geçirecek golü attı.

Sonra ne olduysa, kalan 2 dk içinde baskı kurup bize 90+2'de gol attılar ve elendik.
---
Diğeri, Yimpaş Yozgatspor maçı. Santrayla 1-0 öne geçen Yozgat karşısında 2.nci dakikada bu kez 2-0 yenik duruma düştük. Maçı da 4-2 kaybettik.

Benim için tartışmasız; 2004-05 sezonu 32.hafta Gençlebirlirği maçı. O sene 100.yılımızdı ve 4 gün önce Fener'i 5-1 yenerek TK'nı kazanmıştık.

Bizim maçla aynı saatte A.Gücü-FB maçı vardı ve FB yenildi. Biz ise SamiYen'de 1-0 öne geçip 2-1 yenildik. Kazansaydık ertesi haftaki FB deplasmanına 1 puan geride çıkacaktık.

O maçta da yenilince o gün FB şampiyonluk kutladı. Ertesi 2 gün okula gitmemiştim kızdırırlar diye..

Hayır Francoydu. Maç sonu lensleri takmayi unuttum gibi salak bi bahane üretmiştir hatta Franco.
Selcuk sezon sonu şampiyonluk kutlamasında gol olacak kadar vurdum yoksa daha iyi şutlarım var seklinde billur da geçmiştir.

GSCimbom Mobile App

Araya girmek gibi olmasin renktas ama o sezon Bursanin sampiyon oldugu sezondu.
Yani Selcuk denilen malak o lafi söylediyse mactan sonra falan etmistir, yada sampiyonlugu kutladiklari o meshur 2 dakikalik süre icinde söylediyse orasini bilemem tabi.:D

Araya girmek gibi olmasin renktas ama o sezon Bursanin sampiyon oldugu sezondu.
Yani Selcuk denilen malak o lafi söylediyse mactan sonra falan etmistir, yada sampiyonlugu kutladiklari o meshur 2 dakikalik süre icinde söylediyse orasini bilemem tabi.:D
Sanki bi barbekü partisinde söylemişti. Sezon içerisinde moral yemeği falan olabilir o zaman. Kutlama diye kalmış aklımda.

GSCimbom Mobile App

Benim için tartışmasız; 2004-05 sezonu 32.hafta Gençlebirlirği maçı. O sene 100.yılımızdı ve 4 gün önce Fener'i 5-1 yenerek TK'nı kazanmıştık.

Bizim maçla aynı saatte A.Gücü-FB maçı vardı ve FB yenildi. Biz ise SamiYen'de 1-0 öne geçip 2-1 yenildik. Kazansaydık ertesi haftaki FB deplasmanına 1 puan geride çıkacaktık.

O maçta da yenilince o gün FB şampiyonluk kutladı. Ertesi 2 gün okula gitmemiştim kızdırırlar diye..
O sezon başı song,conce falan gelince baya gaza gelmiştim. Ama aylar geldi geçti Gallardo ve Roque Junior gelmez olmuştu.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2001 yılında Şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçı kendi sahamızda 3-2 kazandığımız maçtan sonra deplasman da 3-0 kaybettigimiz real madrid maçına çok üzülmüştüm.

İlk maçı mükemmel bir performans ile çevirip kazandıktan sonra,deplasman daki maça giderken ; ne bizim taraftardan ne medya da tur atlarız havası oluşmadı ve pisi pisine sessizce gidip yenilip döndük.
Oysa ilk maçtaki inanç ortamı bir şekilde oluşsaydı belki de şampiyonlar liginde finale yükselmek için önümüzdeki en büyük engeli aşmış olacaktık.

Gerçek Kaptan NANDO!

Çok daha üzüldüğüm maçlar olmuştur da yakın tarihtekiler arasında kadıköydeki 2-2'lik maç aklıma geldi Baros'un direkten dönen topuyla 10 dakika ekrana bakakalmıştım..

Werder Bremen maçı Rotariu son dakikalarda kale çizgisinin önünden iyi vuramamış top şansa kalecinin kucağına gitmişti Bremen o sene kupayı almıştı.

Werder Bremen maçı Rotariu son dakikalarda kale çizgisinin önünden iyi vuramamış top şansa kalecinin kucağına gitmişti Bremen o sene kupayı almıştı.

Hava karlıydı diye hatırlıyorum, kale önleri çamurdu, resmen güreşiyordu oyuncular, rotariu yerde topu ittirememişti bir türlü kaleye
Ve iyi takımdık, turu geçsek bizim de alma şansımız da baya yüksekti

Üst Alt