Galatasaray Tarihinin Yüz Karaları | Barış Özbek - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin Yüz Karaları | Barış Özbek

Cevap: Galatasaray tarihinin yüzkaraları | Barış Özbek

Kendini gösterme çabasında zaman zaman artist zaman zaman bencil tavırlarınla taraftarın gönlünü fethetmiştin (!)

Kendini daha fazla sevdirmeden gittiğin çok iyi oldu.

ilk geldiğinde çok severdim seni de sonra şerefsizin bir olduğun anlaşıldı

Cevap: #8 Barış Özbek

Gelişmeler ışığında, kulübüne ihanet eden 2 eski oyuncumuz Mustafa Sarp ve Barış Özbek 'e ait konular "Şanlı Galatasaray Tarihi" alt forumundan çıkarılmış ve Hasan Doğan Forumuna aşağıdaki içerikte kaydırılmıştır.

Galatasaray tarihinin yüzkaraları | Mustafa Sarp

Galatasaray tarihinin yüzkaraları | Barış Özbek

GSCimbom Yönetimi

Doğru Karar.Tebrikler

kötüydu tmm anladim, ama niye serefsiz?

napmis? birisi bana söyleyebilir mi

Vay be. Nerden nereye..

Barış 'Köstebek' yok yok mahkeme kararıyla yeni soy ismin bu kardeşim.

İnsan yemek yediği kaba nede hoş davranıyor..

Yazık

sakatmış daha beter olsun yatalak kalsın o arabasıylada 100 el takla atsın inşallah

Kazmanın önde gideniydi.toptan bi haberdi.Her seferinde bu kütük için çok büyük şansı oldugunu söylüyordum.Bu ve bunun gibiler yüzünden Galatasarayımız geriye gitti yıllarca.Bu herif nasıl büyük takımlarda oynuyor hayret ediyorum.yazık o zaman bana be çürüdük topçu olamadık :sad007:

hafif olmus

bence a..... suratlilar: baris ozbek ve mustafa sarp daha uygun olurdu

arda sabri servet barıs mustafa sarp artık yokya

ohh be dünya varmış.

arda sabri servet barıs mustafa sarp artık yokya

ohh be dünya varmış.

arda konusunda sana katılıyorum.Ciddi bir şekilde takımda gruplaşmalara sebeb oluyordu ve takım dengesini bozuyordu.Zaten takımı yüzüstü bırakıpta gitti.Futbolculuguna birşey diyemem ama öyle çoookta şeyler kazandırmadı bize.

Evet son yüz karası Arda Turan.A.Madriti düşürme sakın Ardacık.İspanya 2.liginde oynamak hayallerinde yoktur heralde.Bak biz burada Şampiyonluga koşuyoruz.Sinema kapatmayıda unutma sakın orada.Barış yvşğını kaale bile almamak lazım odunu koysak ondan daha iyi futbol oynardı.

Şerefsiz onursuz satılık herif insanlar derbi maça gelebilmek için ne eziyetler çekiyor bilet ve bilet parası bulmak için olmadık kişilerler muhattab oluyorlar ama bunun gibi satılık şerefsizler insanların hayallerini çalıyorlar.

Allah belanı versin Barış umarım yaptıkların kat kat çıkar şerefsiz herif.Oturduğu evden bindiği arabaya çok özür dileyerek söylüyorum buradaki arkadaşlardan ama beraber olduğu kız arkadaşına kadar Galatasaray da ismini duyurmasına borçluyken bu nankörlük niye?

Beterin beteri olursun umarım.

hayırdır noldu buna öldümü kaldımı no look pas ustası

Üst Alt