Galatasaray Tarihinin Yüzkaraları | Ümit Karan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin Yüzkaraları | Ümit Karan

Cevap: Teşekkürler Ümit Karan # 99

๘۩ Ümit Karan ๘۩ hep kalbimdesin. Yerin okadar ayrı ki. ne Ardası, ne Hakan'ı ne Bülent'i ne Arif'i ne Mehmet'i...

F.Bahçeye attığın her gollerinden sonra ağlamalarımı hiç unutmacağım.

Sen var ya sen F.Bahçenin korkulu rüyasıydın bea. :cool:

Edu ve Lugano hakkında yaptıgın acıklamalar ile F.Bahçe taraftarının gözünden düşmüş olsanda yanımda değerin kat kat artmış bir futbolcuydun.

Sen futbol oynarken yenildikçe hırslanan, hırslandıkça saldıran futbolcuydun. :cool:

Benim gözümde muhteşem, cok yetenekli, son vuruşları mukemmel. hep kaleyi düşünmen seni Türkiye'de özellikle ayrı bir yere koyuyor... :cool:

son sözümü yazmayı unutmuşum. :p

Yolun açık olsun. Emeklerinden ve F.Bahçeye koymalarından dolayı sonsuz teşekkürler Karan'ım.

Geriye kalan aktif futbol yaşamında başarılar kendisine.Olmadı oraya da artık bi Disco açar :D

Ümit Karan yarardan çok zarar verdi son sene,gitmesi doğru karar;)Hayırlısı olsun.

Hoşcakal...

Attığın müthiş gollerın için çok teşekkür ederiz.Daha dogrusu olmadık yerde olmadık şekilde attığın goller için teşekkür ederiz

Bundan sonra ki futbol hayatında başarılar..

Umarım gönlünce olur ;) ''99''

Fenere Fortis kupasında son saniyede attığın golü hiç unutmayacağım kalp krizi tehlikesi geçiriyordum millet kapıya geldi ne bu ses birini mi boğazlıyolar diye öyle çıldırmıştık evde yolun açık olsun.

Birde fizik kurallarina aykiri golu vardi Gerets donemi . Hangi takima karsiydi unuttum ama mukemmel goldu(Hala trt1deki stadyum programinin jeneriginde bulunan gol).Rovesota denemelerini de unutmadik :D.

Birde fizik kurallarina aykiri golu vardi Gerets donemi . Hangi takima karsiydi unuttum ama mukemmel goldu(Hala trt1deki stadyum programinin jeneriginde bulunan gol).Rovesota denemelerini de unutmadik :D.

Bahsettiğin gol bu gol işte ;);)

15gp0pd9.gif

Ic ustuyle ayaginin , disa falso verebilen kisilik. 99 yakisirdi sana zamaninda biraktin bak sevgi seli var burdan . Digerleride birakacagi zamani bilebilse keske .

Üst Alt