Galatasaray Tetteh İçin Teklif Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tetteh İçin Teklif Yaptı!

TETTEH İÇİN 9 MİLYON EURO!
Alan Carvalho ile el sıkışıp resmi açıklamaya hazırlanan G.Saray, bir de yıldız adayının peşinde!

Sparta Prag forması giyen Benjamin Tetteh için nabız yoklayan Aslan ret yanıtı alsa da geri adım atmadı.

Bonservis belirlenmesini isteyen sarı-kırmızılılar Ganalı için istenen 12 milyon Euro’ya karşı teklifle yanıt verdi: 1 milyon Euro’ya kiralayalım sezon sonu 8 milyon Euro satın alma bedeli olsun!

Toplamda 9 milyon Euro’luk bir teklif sunan Aslan artık yanıt bekliyor.

BİPspor

gelmesini istiyorum , çöp çıkarsa alıntılar dalga geçersiniz bu riske değer , o kadar forma alıyoruz kombine için para ödüyoruz ..

şu sattığın kadar transfer edebilirsin olayı gelecek için müthiş ceza oldu ya. yıllardır çalıştırılmayan saksılar bu şekilde ağır ağır hareket etmeye başladı.yanlış yapa yapa doğruyu bulacaklar bu işi öğrenecekler inş. imkan olsada dahada uzasa keske.

9m verirsek totalde tarihimizin en pahali ucuncu transferi olacak Jardel ve Bruma'dan sonra.

Buna degecek isim mi bilemedim. Sonucta pasaportu deger arttiran bir pasaport degil, oynadigi lig Cek Ligi, transfermarkt piyasa degeri 2m, istatistikleri inanilmaz degil ve Sparta Prag cok da iyi durumda degil.

Sparta Prag birkac sezon once Patrik Schick'i 4m'ye satmis. Kaziklanmasak iyi olur.

Üst Alt