Galatasaray Torreira'yı İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Torreira'yı İstiyor!

Zamanında Arsenal İtalya’nın en çok top kapan oyuncusu olduğu için transfer etmişti yanlış hatırlamıyorsam. Fiorentina taraftarı tarafından sevilmiş, Fio 7M teklif etmiş, satın alma opsiyonunun yarısıymış ve Arsenal tarafından reddedilmiş haberlere göre. 8-8.5M öderiz gibi duruyor, eğer kiralık olmazsa.

Muslera’nın bir işe yarayıp oyuncuyu ikna etmesi gerekiyor. Arsenal çıkaracak elinden. İtalya’da takım arıyor kendine ama şu ana kadar bulamadı. İlla ki bulur oralardan bence ama oyuncuyu TR’ye ikna edersen alabilirsin.
bi minvalde bir mesaj eklemistim dun transfer basligina,fakat bulamadim eklemek isterdim.

# gelirse, daha detayli nacizane bir kac sey karalamak isterim.

Son düzenleme:
okan buruk takımda kendisinden uzun boylu futbolcu istemiyormus. oyle bir takıntısı varmıs.
kendisi *genc milli takimda oynarken takim arkadaslarinin ve kendisinin boy konusuna deginmisligi mevcut son ntvspor da konuk olduug ozel yayinda. cok iyi ve de doyurucu bir yayin olmustu hoca ozelinde. gecmisten bugune..
nostalji tandansli yayin olmustu. eskiler ozellikle sevmistir-en azindan sahsim adina konusursam.

kisalar topla oynama ve oyunda iyidir nedense. milli mense olarak 3 ulke cok etkili idi 90 ortalarindan bugune;
portekiz,japonya,sili. 2000 ortalarindan bugune ispanya. gibi gibi.

Cenk ergün’ün daha önce görev aldigi dönemden hatirladigim kadariyla transferler belirli bir noktaya geldigi zaman basina düsüyordu görüsülen isimler ve 1 hafta sonra da transfer aciklaniyordu

Haber dogruysa 1 hafta icinde bitme noktasina gelebilir diye düsünüyorum

Pulgar icinde boyle bir yorum okumustum, sonuc malum..

Ben tanimiyorum bilmiyorum bu oyuncuyu. Tek istedigim ortasahaya dominant ve defansif farkindaligi olan en az bir oyuncu alinmasi.
Bu adam Arsenal'de ilk forma giydiğinde Kante gibi oynuyordu. Yeni Kante diyordu herkes ki bence çok daha dominant ve teknik bir futbolcuydu o dönem, çok daha potansiyelliydi. Mental sorunları olmasaydı zaten şu an bambaşka bir seviyede izliyor olurduk, bunun üstüne de ciddi sayılacak bir sakatlık geçirdi ve Arsenal ile bir daha dikiş tutturamadı. Verratti ve Kante ile tek benzerliği boyu değil, ciddi ciddi o ayarda potansiyeli vardı. Son senesini izlemedim ama öyle Pulgar ile falan pek alakası yok bu çocuğun. Geçen sene de Fiorentina'nın en iyi futbolcusu olduğunu söylüyor ligi izleyenler.

Üst Alt