Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor!

Kadro yapalım şu ana kadar ismi anılanlardan maliyetleri sallayıp.

Rodriguez (AÇ Milan)
Shaqiri (Liverpool)
Onyekuru (As Monaco)
Kenan (F.Düsseldorf)
Kaan (F.Düsseldorf)

Gidenler

Feghouli
Belhanda
Nagatomo
Mariano

Fernandonun satılıp Nzonzi nin bedavaya kiralanması benim gözümde hala büyük iş

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonuç Futbol sonuç odaklıdır.Saha sonuçları böyle giderse
kimse senin gibi bakmaz Bence büyük iş değil nzonzi topu alıp sağına soluna veren standart oyuncu
10 m2 içerisinde oynayan pas takımlarında iş yapacak sistemi olan takımın çok önemli parçası olur

Bizim gibi takımlarda hiç bir işe yaramaz stoperlerin arasına doğru kayar oyunuda ileri taşıyamaz
Fernandoya leş diyoruzda tüm kritik maçlarda Sahneye çıkmış gol atmış attırmış takımı iyi kötü ileri taşımayı
başarmış oyuncudur.Şu gün idmana çıksın yarın 11 de oynar geçelim bu isim merakını
nzonzi önemli oyuncu olabilir ama bizim gibi takımlarda sıradan bir oyuncu yerine mehmet topalı koy çok
fark göremezsin.Buda oyun sistemsizliğinden kaynaklıdır.Nzonzin varsa ona göre oyuncu kadrosu planlayacaksın
son gün aa iyi para verdiler yaşıda bu sat sat dersen olacağı budur.Zaten sevillada mal o parayı veriyor

Zonziyi fernandoya tercih etmemize sebebiyet verecek veri bulunmamaktadir.

Bunu benim arkadaşta söyledi.Fernando kalsa imiş keşke Nzonzinin yerine diye.Peki dedim neden böyle düşünüyorsun.Kritik maçlarda gol atmış.Tamamda 34 maçın 20 sinde yatmasına ne diyorsun diyince susuyor.Belki kalite olarak Fernando Nzonziden 1 tık daha iyi fakat artık yatarak para kazanma derdinde herif.Nzonzi nin her maçta ortalama 1 oyunu var.Her sezon bu heriflerin keyfinimi beklicez arkadaş biz.Mariano da öyle japonda.Bunların derhal elden çıkarılması elzem.

İkinci yarı Emre Akbaba sahada olacak. Buyuk ihtimal Falcao ve Andone de olacak. Linnes kadroya girecek.

Gonderilebilirse Mariano, Nagatomo ve Belhanda ile yollar ayrılmalı.

Dışardan hiçbir oyuncu alınmasa bile sampiyon olabilecek bir kadro zaten var. Yeter ki FT sapkadan tavsan çıkarmaya calışmasın, adaletli forma dagıtsın. Takımı finişe iyi hazırlasın..

Bunu benim arkadaşta söyledi.Fernando kalsa imiş keşke Nzonzinin yerine diye.Peki dedim neden böyle düşünüyorsun.Kritik maçlarda gol atmış.Tamamda 34 maçın 20 sinde yatmasına ne diyorsun diyince susuyor.Belki kalite olarak Fernando Nzonziden 1 tık daha iyi fakat artık yatarak para kazanma derdinde herif.Nzonzi nin her maçta ortalama 1 oyunu var.Her sezon bu heriflerin keyfinimi beklicez arkadaş biz.Mariano da öyle japonda.Bunların derhal elden çıkarılması elzem.
isterse sezonda 100 maça cıksın oynadığı maçlarda verdiği verim benim işime yaramıyorsa ne yapayımki fernando iyi kötü 20 maçı buluyordu he sakat olmasında senin antreman idman taktiğin idman yaptığı saha bunların hepsi önemli sevillada kaç maç oynayacak takip edelim.20 maö oynayıp 4-5 ine direk etki edip diğerlerinde de sistemi işleten temel oyuncuysa yeterli sadece aldığı para fazla dersen onda hem fikiriz ama nzonzide az kazanmıyor nzonzi bizim takımda ömer ve lemina ile birlikte oynayabilir aksi takdirde oyun kopar savunma ile hücum arasında 30-40 metre boşluk kalır ki kalıyorda görüyoruz.ömer lemina gibi iki dikine giden adamın arkasını harika toplar bakalım bu üçlüyü ne zaman sahada göreceğiz

isterse sezonda 100 maça cıksın oynadığı maçlarda verdiği verim benim işime yaramıyorsa ne yapayımki fernando iyi kötü 20 maçı buluyordu he sakat olmasında senin antreman idman taktiğin idman yaptığı saha bunların hepsi önemli sevillada kaç maç oynayacak takip edelim.20 maö oynayıp 4-5 ine direk etki edip diğerlerinde de sistemi işleten temel oyuncuysa yeterli sadece aldığı para fazla dersen onda hem fikiriz ama nzonzide az kazanmıyor nzonzi bizim takımda ömer ve lemina ile birlikte oynayabilir aksi takdirde oyun kopar savunma ile hücum arasında 30-40 metre boşluk kalır ki kalıyorda görüyoruz.ömer lemina gibi iki dikine giden adamın arkasını harika toplar bakalım bu üçlüyü ne zaman sahada göreceğiz

Yoo adam gayette verimli oynadı şuana kadar.Hatta ligde tutunmamızı sağlayan 2 3 adamdan biri Nzonzidir.Fernando konusuna gelirsek maç seçtiğini ve kafasına göre takıldığını görmek zor olmasa gerek.Fernandoyu beğenirim fakat yaşı 33 e geldi ve neredeyse aldığın bonservis ücretine sattın.Bundan sonrada gençleşmeyecek.Futbolu ve fiziği her geçen yıl kötü olacak.Onun yerine 2 yıl Nzonzi gibi Dünya şampiyonu Fransanın kadrosunda olan 1 adamı kiralıyorsun ve Fernandoyuda aratmıyor bana göre.Sıkıntı o bölgede değil zaten beklerde ve yavaş kanatlarda.

her transfer döneminde 10 oyuncu gönderip yerlerine 10 yeni oyuncu almaya çalışmaktan ne zaman bıkacak bizim takım acaba çok merak ediyorum

Üst Alt