Galatasaray Transferi Kapatabilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transferi Kapatabilir!

GSTRANSFER-830x401.jpg

Galatasaray’da ekonomik sıkıntılar, transfer planını etkiliyor. Sarı-kırmızılı yönetimde Ocak ayı transfer dönemini kapatma ihtimali günden güne artıyor.

Tolga Ciğerci’nin uzun süren sakatlığı sonrası, henüz sahalara dönüş yapamaması, Selçuk İnan’ın formsuzluğu ve Hamit Altıntop ile de yolların ayrılmasından sonra; o bölgede alternatif sorunu yaşayan Riekerink, bir transfer istemişti.

Yöneticilerin ise; ”Ekonomik sıkıntılar sürüyor, UEFA demokrasi kılıcı gibi tepemizde, orta saha transferi yapmak istiyoruz ancak kısıtlama sebebiyle bunu gerçekleştiremeyebiliriz” şeklinde konuşarak, devre arası transferi kapatma ihtimalini de doğurdu.

BABASPOR ÖZEL HABER

Galatasaray Transferi Kapatabilir!

YÖNETİM İSTİFA

Derdimiz transfer fln değil, bu takıma Messi Ronaldo gelse de iş yapamaz, çöp kadro, PES 2017'de bile olmayan futbolcu bulup aldınız küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi.

DEFOLUN GİDİN GALATASARAY SABOTE EDİLECEK VE HAİNLİK EDİLECEK KADAR KÜÇÜK BİR CAMİA DEĞİL DEFOLUNNNNNNNNNNNNNN !!!

Aha zaten biliyorduk

Yarın Levent Nazifoğlu çıkar yav 65 milyon
Yav Türkiye'ye gelmek istemiyor yabancı
Yav zaten Selçuk Zidane gibi oynuyor Eren desen aynı Lewandowski der
Üstüne Ahmet&Rodrigues gibi 2 dünya yıldızını aldık zaten der
Sonra Sarbi&Carole&Selçuk&Yasin&Eren filan ben hepsine kefilim çok iyi der
Sonra işler boka sarınca yav ben demiştim JoR'e Chedçu'yla olmaz bir stoper alalım diye JoR istemedi der

Demokrasi kılıcı ne be cahilliğin dibine vurulmuş adı babaspor olan bir gaste den beklenen bir saçmalık.

Şaşırmadık

Bu adamlar geçen sezon'da aynısını yapmıştı.

Tek umudum ünal aysal'dır.

Şu an ki yönetimden beklentim podolski'yi takımda tutup mayıs sonu s.gitmeleridir.

Dediklerimiz bir bir çıkıyor.

Önce onlarca oyuncu ismi at ortaya sonra o olmadı şu olmadı bu olmadı de. Sonra ilk ilgilendiğin Ahmeti al (tabi ki yerli olmalı!!).

Sonra para yok de yabancı stoper için, sonra yabancılar gelmek istemiyor ülkenin durumu malum vs. Karısı gelmek istemiyor blabla gibi bahaneler kullan. Bizde bahane bitmez nasılsa !

Son olarak da en büyük sorun FFP/UEFA var tabi unutmamalıyız.

Güzelce uyuttular herkesi yine tüm transfer dönemi boyunca. Taraftarımız da saf saf şu adamlardan faydalı transfer(ler) bekledi gerçekten.

poldi'den 20 m euro gelecekti , chedjou trabzon'a kitlenecekti.

en stoperler ne forvetler imzadan döndü değil mi?

ama biz bu filmi izlediğimizden hiç inanmamıştık , zaten.

o yüzden bir kez daha yüksek sesle

DURSUN ÖZBEK İSTİFA !

hay sizin be bide utanmadan cıkıp konusuyo su herif borc 0 olsa gelirler tavan yapsa gene de bi halt alamazsınız siz allahın malları

Yine çok güzel uyuttular ne olduğunu anlamadık valla Dursun ve yönetiminin en başarılı olduğu konu bu taraftarı uyutmak

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt