Galatasaray, Trezeguet'nin Peşini Bırakmıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'nin Peşini Bırakmıyor

Her şeyden azar azar var kendisinde.

Takımı da sahiplendi. Eskisi gibi laubali değil. Öfke sorununu da halletse sempatik gelecek bence herkese ama en zor kısmı o.

Oynamadığında anlıyorsun aslında.
Bu dediğin övgü değil yergi olabilecek bir şey. Ben tam da bu noktada yetersiz görüyorum kendisini. Hiçbir özelliği vasatı bulamayan, öne çıkan tek bir önemli marifeti olmadığı gibi muhtelif teknik-mental defolara sahip bir futbolcunun -değil yıldız statüsünde, herhangi bir şekilde- Galatasarayımızda işi olmamalıdır...

Olmadığı zaman yerine oynayanların daha da kötü performans sergiliyor olması onun değerini değil, diğerlerinin ne kadar kepaze, kadronun genel olarak ne denli yetersiz olduğunu gösterir. Takımın bu sezon ortaya koyduğu sözümona futbol da bu gerçeği yeterince perçinliyor; bir takım koca sezonda 5 maç için ''İyi futbol oynadı'' dedirtemiyorsa sorun büyüktür. Oynadığı pozisyon itibariyle takıma liderlik etmesi gereken futbolcular da bundan baş sorumlu tutulacak kişilerdir...

Seneye bu takım en az % 60 oranında yenilenmelidir; ilk gönderilmesi gereken de Belhanda' dır; nokta!...

Trezege olur diyordum yani dar alanda çalım atabilen adam kıymetlidir fakat herif Arap
Visca denilen zerzavat gibi bize disiplinli Slav lazım

Yav gördük Dünya kupasında mallığa lüzum yok, şu transfer işini scout ekibine bıraksınlar 7-8 milyona fıstık gibi kanat oyuncusu bulurlar bence.

2-3 milyon avroya bitirebilirsek alinmali

yetenekli bir topçu oldugunu yillardir ispatliyor

dünya kupasinda iyi oynasaydi su an trezegüeyi konusmazdik

De gea'da mal gibi oynadı xd Trezeguet'nin bir kariyeri yok ki dünya kupası istisna diyesin az çok mal ortada. Gelsin de hamle oyuncusu olur en fazla, 10 milyona böyle adamlar alıp sonra kadro yetersiz diye zırlamayalım.

10 verilsin diyen kim ama kaliteli topçu olduğu bariz izlediysen bilirsin

Diagne klasmanında bir herif değil.Visca,Bakambu tarzı klasmanda

Üst Alt