Galatasaray, Tribün Kapasitesini Artırmayı Planlıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tribün Kapasitesini Artırmayı Planlıyor!

Şu stad dolmuyor geyiğini bırakalım önce.
Bahsedilen kapasite artırımı kale arkalarına olursa her maç 45-50 bine oynarsın. Burda mevzu bilet fiyatı.Pahalı olan yerler doğu alt üst evet buralar dolmuyor normal maçlarda doğru.

Şampiyonlar ligi finali için kesin bir şekilde bu arttırımı yapmamız ve ezeli rakiplerle arayı dahada açmamız lazım. Birinin 42 bin diğeri 49 bin. Biz 62 bin olursak ayrıca bir gelir demek. Stad koltukları boyanır bu vesile ile led ekranlar yerleştirilir. Bir an önce başlamalı bu iş.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koltuklar tamamen kaldırılabilirse olur ama işte o topa girerler mi bilmiyorum.

Bir de Avrupa maçlarında sorun olmuyor mu bu?

Bu arada Yusuf Günay haberi doğruladı.

Abooo. Fenerbahçe karşısında 68000 taraftarın o stadı doldurduğunu düşünemiyorum 6. hafta. Hemen gerçekleşsin şu işlem hemen. Hatta olabiliyorsa Kasımpaşa maçına yetiştirsinler geceli, gündüzlü çalışıp. Aşırı heyecanlıyım bu sezon için. Öyle böyle değil.

Maç çıkışlarını iyi ayarlamadıkları sürece yapmamaları gereken bir işlem. Çok hezimet oluyor çıkışlar biraz düzenlenmesi gerek.

Çok önemli olay bu.
Sanıyorum biz bu işi yaparsak fenerbahce her olayda olduğu gibi onlarda arttırım yapacaktır. Besiktas ve Trabzon Diğer anadolu takımları ile arayı açalım hiç olmadı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stadin görüntüsü baya bozulmazmi bu sekilde? Eger kale arkasi koltuklar tamamen kalkarsa?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Koltuklar yatırılabilir olacak deniyor bir yerde. Diğer bir haberde de Dortmund'un stadı gibi Bundesliga'da koltuksuz, Avrupa'da UEFA kriterleri gereğince koltuklu. CL öncesi takıyorlar koltukları diye biliyorum. Signal Iduna Park da fıstık gibi stad yani. Kötü göründüğü falan yok.

Üst Alt