Galatasaray, Tudor'a Yardımcı Arıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tudor'a Yardımcı Arıyor!

Haberin yalan oldugunu düsünüyorum ama hangi Milli Takimdi bilmiyorum, iki Teknik Direktör calisitiriyordu, Conte - Tudor ikilisi calistirsin bizi.
Hee ikisi beraber çalıştırsın da maçlara 8 stoper 9 on libero ile çıkalım. Biri yetiyor zaten. Bambambam taktiğiyle ftor hocam gelsin.

Kuzeydekilerden biriydi de hangisiydi tam hatırlayamadım. Isveç olabilir.

Uzaklarda aramaya gerek yok. Hocamızı yeniden ilk görevine davet edelim. Hem altyapı koçu olsun hem de Tudor’a destek olsun. Ayrıca kendisi hücum taktiklerinden iyi anlardı, Poldi-Sneijder-Yasin-Bruma ile her maç verkaç show yapardık. Kendisinin şanssızlığı, defans dörtlüsünü Sabri-Semih-Hakan-Carole’ün oluşturması ve merkezde Fernando-Badou yerine cam gibi kırılgan orta sahalar bulunmasıydı.

541596822575799392d8b9cdaec0e953.jpg

Yardimci hocalarin etkisini cok fazla gözümüzde büyütüyoruz gibi.
Sanmiyorum Teknik Direktörlerin yardimcilarini pek dinlediklerini.
Muhtemelen daha cok takim ici organizsayon ile ilgileniyorlardir.

Uzaklarda aramaya gerek yok. Hocamızı yeniden ilk görevine davet edelim. Hem altyapı koçu olsun hem de Tudor’a destek olsun. Ayrıca kendisi hücum taktiklerinden iyi anlardı, Poldi-Sneijder-Yasin-Bruma ile her maç verkaç show yapardık. Kendisinin şanssızlığı, defans dörtlüsünü Sabri-Semih-Hakan-Carole’ün oluşturması ve merkezde Fernando-Badou yerine cam gibi kırılgan orta sahalar bulunmasıydı.

541596822575799392d8b9cdaec0e953.jpg

romantik bir fikir olmuş renktaş.

tudorun yardımcısı olmak adama hakaret yalnız. birde takımın eski hocası olduğu için oyuncular tekrar hoca olsun riek diye tudorun altını oyabilir. disiplin zaafiyetine sebep olur.

Yardimci hocalarin etkisini cok fazla gözümüzde büyütüyoruz gibi.
Sanmiyorum Teknik Direktörlerin yardimcilarini pek dinlediklerini.
Muhtemelen daha cok takim ici organizsayon ile ilgileniyorlardir.

bu postu görünce aklıma liverpoolun 2 t.direktörlü dönemi geldi niyeyse!! çok uzun sürmemişti.

romantik bir fikir olmuş renktaş.

tudorun yardımcısı olmak adama hakaret yalnız. birde takımın eski hocası olduğu için oyuncular tekrar hoca olsun riek diye tudorun altını oyabilir. disiplin zaafiyetine sebep olur.

Zaten yardımcı antrenör sıfatıyla değil altyapı sorumlusu sıfatıyla getirelim diyorum. Ama boş vakitlerinde fikirlerini Tudor’la paylaşsın. Fikir alışverişinde bulunsunlar.

Tekrar hoca olsun diye Tudor’u sabote edebilecek potansiyele sahip oyunculardan da sadece Selçuk, Yasin ve Sinan kaldı. Onlardan da en geç sezon sonuna kadar kurtulacağız gibi görünüyor. Muslera ve Serdar dışında ideal ilk 11’imiz Riekerink’i tanımıyor bile.

Haberin yalan oldugunu düsünüyorum ama hangi Milli Takimdi bilmiyorum, iki Teknik Direktör calisitiriyordu, Conte - Tudor ikilisi calistirsin bizi ne dersin renktas?
Isvec milli takimi yapiyordu bunu bir zamanlar.
Lars Lagerbäck denilen herifin yaninda bir kisi daha vardi ismini hatirlayamadim simdi.

Üst Alt