Galatasaray U19 Takımı Maç Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray U19 Takımı Maç Takip Başlığı

Gökay Akpınar ‏@gokayakpinar
Ben yazınca kötü alıyorum ama yine yazmam lazım. Allah aşkına kurtarın şu çocukları Saffet'den Altınordu, UEFA Youth League'e gitme bonusunu da düşünerek U21 Stoperlerini U19 a, U19 stoperlerini U21 e alıyor finaller için. YA BİZİMKİ +Süper Kupa ilk 11 ne bakıyorsun. 3 forvet li, ön liberosuz bir sistem.Üstüne, İbrahim yok, Ali yok, Celil Yok, Buğra yok. Çocuklar ne yapsın
Yok derken sakat değil, oynatmıyor. Sezonun %50 sini stopersiz oynadı. Neden? Bir maçın devre arasında kendini iyi hissetmediğini söyleyen +
oyuncuyu önce haftalarca kadro dışı bırakıp daha sonra patlama noktasına gelen 18 yaşında oyuncu ile tartışma yaşayıp, gönderdiği için

Gökay Akpınar ‏@gokayakpinar
Galatasaray U19 ve U21 Takımı oyuncularının 2015/2016 sezonu Gol ve Milli Takım istatistikleri

CkH9LcTWsAAJTBR.jpg

CkH9LbzW0AA4YZi.jpg

AFDK, talimatlara aykırı oyuncu oynattığı için Galatasaray U19 takımını Gölcükspor maçında hükmen mağlup ilan etti.

CzAbHy7XUAAsvRC.jpg

Tam bunu yazmak icin girmistim. Bu yonetim ve teknik heyetler oldugu surece kaybetmeye mahkumuz

Sent from my iPhone using Tapatalk

mutlu aksu dogan u 19da u17lerle beraber oynuyo.mutlu 10 numara,atalay 8 nuamra oynuyo.forvette yeni transfer kazım çelik oynuyo ve 2 maçta 3-4 golü var şimdiye kadar.

6be9489d35fbea12ee4d840885697ea7.png

Goller:

Kazim Celik 3
Batuhan Tekin 2
Ozan Kabak 2
Erdinc Mergen 1
Metehan Mertöz 1
Ozan Demiralay 1
Mikail Okyar 1

Üst Alt