Galatasaray U21 Takımı Maç Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray A2 Takım Maç Takip Başlığı

A2 Ligi 3. Hafta: Göztepe 0-2 Galatasaray

Galatasaray A2 Futbol Takımı, A2 Ligi 1. Grup üçüncü hafta maçında, ilk iki maçını kazanan Göztepe ile karşılaştı. Takımımız, Seferhisar Belediye Stadı'ndaki mücadeleden 2-0 galip ayrıldı.

Maçın 43. dakikasında 10 kişi kalan rakibi önünde ilk yarının son dakikasında İbrahim Selen'in attığı golle öne geçen takımımız, tümünde oyunu kontrol ettiği ikinci devrenin de son dakikasında, bu kez Erdi Güncan'ın ayağından bulduğu golle iki farkı yakaladı.

erdi güncan atmış golünü koçum benim. sarı fırtınadır kendisi : )

bucayı deplasmanda 1-0 mağlup ettik.bu arada buca altyapısı çok iyidir.

bucayı deplasmanda 1-0 mağlup ettik.bu arada buca altyapısı çok iyidir.

Buca alt yapısı verilen eğitim tesisler olarak Ülkemizde elit kategoride birazdaha kassalar 4 büyükler hikaye diyeceğim o derece adamlar ilgileniyorlar özen gösteriyorlar.

Bülent Uygun vakası yaşamasalrdı Buca bugün çok farklı yerlerde olacaktı adamların onca yıllık emeğini çaldı.

Buca alt yapısı verilen eğitim tesisler olarak Ülkemizde elit kategoride birazdaha kassalar 4 büyükler hikaye diyeceğim o derece adamlar ilgileniyorlar özen gösteriyorlar.

Bülent Uygun vakası yaşamasalrdı Buca bugün çok farklı yerlerde olacaktı adamların onca yıllık emeğini çaldı.
öyle gerçekten ...golümüz berk ismail ünsaldan gelmiş.bu çocuğu takip etmekte yarar var.

dk 29 da 4-0 olmuş. büyük rehavete kapılmışlar bellliki. 33 ve 45 te 4 -2 olmuş. 2.yarı da belediye boş durmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt