Galatasaray UEFA Listesine Mbaye Diagne'yi Ekledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
13 milyon € uçtu gitti. Kasımpaşa'nın bedavaya aldığı oyuncuya bu kadar bonservis veriyoruz sonra avrupada ilk turda eleniyoruz :)

Yapmistim. Sil dedim silmedi hatta engel atti. Paylasip spamlayin falan dedim de takipci cok olmadigi icin bir sey olmadi.
vay yavsak ya. takipçilerden onu takip eden varsa onlar bile biraksa kaar. uzun vadede o kaybeder bizim hesap kazanır. kaynak vermek bu kadar mı zor yaw. bu pustlar yüzünden telif yer olduk zamanında gazetelerden. ben bi spamlayayim bunu.

Buna ve Falcao’ya verilen para ile sığır alınsa idi Kurban Bayramı’da satılıp çok büyük gelir elde edilebilirdi.
Tanesi 1000 dolardan en az 30.000 sığır alınabilirdi.
En azından ülkenin et sorununun çözümüne büyük katkı sağlamış olurduk.

Geçen sene muhammed sakatlanınca oğulcan mı oynatsak babel mi oynatsak dediğimiz mevki

Beğeniriz beğenmeyiz adam bildiğin golcü

Azıcık motive etsen beygir gibi koşturabileceğin bir herif

Elimizdeki değerleri itibarsızlaştırmakta üstümüze yok

Sonra başkalarındaki 10’da 1 etmeyecek adamlara ağzımızın suyu akıyor

Başka bir hoca bu kararları alsa 2 aya istifası istenirdi

Feghouli, Diagne ve daha birçoğu bariz küstürületek hedef haline getirilen adamlar

Şutington olabilir umuduyla yazılmamış ya da 1 ay senegalde takıldığı için
sadece bunun gitmesi de yetmiyor sanırım diğer birkaç dallama da gitmeli

Şutington olacaksa çıkar kadrodan 24 kişi ile devam ederiz. Kadromuz bu kadar darken Cagne'yi almama lüksümüz yok. Ayrıca B'den Işık Kaan ve Atalay var Ozurnafor ve Erkan yerine.

Üst Alt