Galatasaray Ürün Çalışmalarım - Kadir Can Şen


amatör bir kaç t-shirt paylaşacağım:) ps pek kullanmayı bilmem geliştirmeye çalışacağız :)
f9ksj.jpg
 

Ekli dosyalar

 • f9ksj.jpg
  f9ksj.jpg
  29.5 KB · Görüntüleme: 67
 • fb7vg.jpg
  fb7vg.jpg
  53.5 KB · Görüntüleme: 73
Cevap: T-Shirt Çalışmaları - Kadir Can Şenteşekkürler, bende onu beğeniyorum :) imkan olsa basıp dağıtsak eşe dosta :DForumdan bir arkadaş burada paylaştığı bir tasarımı Galatasaray'dan ilgili birine göstererek, satışa çıkmasını sağlamıştı. Bence sende öyle yapabilirsin, bu tişört kesinlikle GS Store'de satışa sunulacak kalitede olmuş.
 
Cevap: T-Shirt Çalışmaları - Kadir Can Şen---Öncelikle eline sağlık.GS formalarından msj atmıştım buradanda tekrar yazayım...Sarı çalışmada Galat logosunu en üstte koymalısın.Her zaman fon olarak kullandığın en altta, sırayla eklediklerin üstte kalacak.Kolay gelsin :yenieek:
 
Cevap: T-Shirt Çalışmaları - Kadir Can Şenthumb-down.png


yine de ;

-----------

emege saygı

emege saygı

emege saygı

emege saygı...
 
Cevap: T-Shirt Çalışmaları - Kadir Can Şen---Öncelikle eline sağlık.GS formalarından msj atmıştım buradanda tekrar yazayım...Sarı çalışmada Galat logosunu en üstte koymalısın.Her zaman fon olarak kullandığın en altta, sırayla eklediklerin üstte kalacak.Kolay gelsin :yenieek:Çok fazla sarı tonu kullanmamak için düzeltmemiştim abi Galat logosunu. şimdi düzelttim.Teşekkürler

Şöyle güzel tişört satmazlarki alalım.:b5: aynen

yine de ;

-----------

emege saygı

emege saygı

emege saygı

emege saygı...teşekkürler :b5:Forumdan bir arkadaş burada paylaştığı bir tasarımı Galatasaray'dan ilgili birine göstererek, satışa çıkmasını sağlamıştı. Bence sende öyle yapabilirsin, bu tişört kesinlikle GS Store'de satışa sunulacak kalitede olmuş.teşekkürler, keşke üretseler ama kolay olacağını sanmıyorum.. Anıl Aras çok kaliteli yapıyor o gri t-shirt bursadaki store da olsa alcaktım bugün :)
 

Ekli dosyalar

 • fb8ds.jpg
  fb8ds.jpg
  29.9 KB · Görüntüleme: 42
Üst Alt