Galatasaray, Vagner Love Haberlerini Yalanladı!


bf5f843a2a794bf78b48724fc0448b71.jpeg


Galatasaray olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada transfer süreçlerinde oyuncu, kulüp, menajer dengelerini gözetme konusunda son derece tecrübeli bir spor kulübüyüz.

Buna karşın A Spor’da yayınlanan “Transfer Raporu” Programı’nda Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun oyuncuları Vagner Love ile ilgili kulübümüz, hocamız, tercümanımız ve idari çalışanlarımızı töhmet altında bırakan açıklamalarını şaşkınlıkla karşıladık.

Söz konusu olan futbolcu için kulübümüz tarafından herhangi bir girişim yapılmamış olup oyuncu, transfer listemizde de bulunmamaktadır.

Böyle bir planlamamız olsaydı ilk olarak Alanyaspor Başkanı ile temasa geçilmiş olacağını belirterek, kendisinin de kulübümüzle aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini hatırlatır, kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Alacaklarindan dolayi sözlesmesini tek tarafli sonlardirsa ve bize gelse alanya baskanina cok güzel bir cevap vermis oluruz
 
SON DAKİKA - Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Fikret Orman, Vagner Love'u benden istedi. Cuma günü konuştuk." (Beyaz TV)
 
gscnin tudor sozleri sebebiyle alanya baskaninin shaklarini dillemekten vagneri bjkye hediye etmesinden oturu ana avrat kufretmesine varan yelpazede yer alacagini soyleyebiliriz
 
Üst Alt