Galatasaray, Vagner Love ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Vagner Love ile Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Beşiktaş performansı üzerinden yorum yapıyor. Halbuki Alanyaspor performansı ile Beşiktaş performansı arasında uzun bir süre yok. Fatih Terim en iyi yaptığı işi yapacak ve Vagner Love aslına dönecektir.

Love. İşte şampiyonlar liginde bizi uçuracak transfer.İşte vizyon,plan,program nasıl yapılır dersi.

Son düzenleme:
Gelsin gelmesin onda degilim

Ama sirf is olsun diye gireceksin gsc arsive , 10 sene evvel rusyada oynarken "keske vagner gelse" diyenleri afise edeceksin burada

Bu tip bir mesaj bekliyordum . Peki o zaman ne demeye vagner ile arasinda 3 yas fark olan zlatan filan denince oww mow yapiliyor eger sorun yas ise ?

Yasindan dolayi ise cevabim bu

Ben 10 sene once de zlatan dendigini okuyordum , simdi amerikada , 36 yi bitiriyor , hala gelse bu vagnere acilan tepki konusu acilmaz

maxresdefault.jpg

Ibrahimovic nerde Love nerde

Ibra'nın fiziği hala daha iyidir Love'dan

Onu geçtim 10 yıl önce Love taş gibi oyuncuydu, burada bitik hali bile gol kralı oldu, Beşiktaş değerlendiremedi ve bu yaşta adam yarım sezonu boş geçirdi.

Bu tip bir mesaj bekliyordum . Peki o zaman ne demeye vagner ile arasinda 3 yas fark olan zlatan filan denince oww mow yapiliyor eger sorun yas ise ?

Yasindan dolayi ise cevabim bu

Ben 10 sene once de zlatan dendigini okuyordum , simdi amerikada , 36 yi bitiriyor , hala gelse bu vagnere acilan tepki konusu acilmaz
Seni hala forumda barindiranlara yaziklar olsun.

Forvet ve defans transferi konusunda çok geç kalındı. Gomis'in gideceği geçen sezon sonuna doğru belliydi. Satabilseler Belhanda ve Feguli'yi de son gün satarlar. Ama yerlerine alamıyorlar. Çünkü bu saatte hep çöpler var. Love 35 yaşında. Bjk de kötü bir sezon geçirmiş. Umarım yanılırız. Ama küçük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt