Galatasaray, van Aanholt ve Seferovic'ten Kendilerine Kulüp Bulmalarını İstedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, van Aanholt ve Seferovic'ten Kendilerine Kulüp Bulmalarını İstedi

Seferoviç çok şaşırttı, çünkü hazırlık maçlarında takır takır gol atıyordu.

Adam çalıştıkça hantallaşmış gibi görünüyor, bitiriciliği de çok düşüktü son oynadigi maçlarda. Mental ya da fiziksel bi problemi var belli.

PvA ise Okan’ın istedigi profile uymuyor, en kolay yerli tercihi oldu bu sebepten.

Vallaha üzülüyorum Seferovic'ten faydalanamadığımıza. Set oyununda falan tam aradığın tipte adam aslında. Bir form tutsa ligi dağıtacak bir adam bizde topa vurmayı unuttu ne iş anlamadım.

Seferin sözlesmesindeki zorunlu satin alma opsiyonu kac mac sonra devreye giriyordu? Ona dikkat etmemiz lazim. O mac sayisina ulasmazsa, ki oynamasi zor gözüküyor, sene sonu benficaya dönecek zaten.

Pva da her türlü postalanmalidir
20 maçtı sanırım ama burada ki habere göre bu 20 maça ilk 11'de başlaması gerekiyormuş. Mata'nın sözleşme uzaması için 20 maçta 45 dk süre alması gerekiyormuş.

Sefer'i göndereceksek, devre arası santrafor transferi şart. İcardi'ye bir şey olsa, sadece Gomis ile feci patlariz.

Fakat Sefer kafada GS'i bitirmemiş ise, kendisini kazanma yoluna gidip, İcardi'nin arkasında olmak konusunda ikna edip, bu şekilde verim alabiliriz. İcardi, Sefer, Gomis, hatta Mertens ligin en güçlü forvet rotasyonu olur.

Hem fesih bedeli ödeyip hem de yerlerine gidip yeni adamlar alamayız bonservisle.

Alacaklarını bırakıp giderlerse anca giderler. PvA'nın 1 sene daha kontratı var, öyle kahvehane taraftarlarının şutlayın gitsin demeleri kadar kolay gönderilmiyor gerçek hayatta. Kendileri 10 liralık yanlış ürün alsalar, para iadesi isterler ama sözde sevdikleri GS sokağa atsın o kadar parayı, hadi ya.

Ha ikisi de toplam alacakları 4 m eurodan vazgeçelerse belki olabilir.

Sefer'i göndereceksek, devre arası santrafor transferi şart. İcardi'ye bir şey olsa, sadece Gomis ile feci patlariz.

Fakat Sefer kafada GS'i bitirmemiş ise, kendisini kazanma yoluna gidip, İcardi'nin arkasında olmak konusunda ikna edip, bu şekilde verim alabiliriz. İcardi, Sefer, Gomis, hatta Mertens ligin en güçlü forvet rotasyonu olur.

Kesinlikle katılıyorum
Seferovic’in etkisiz göründüğü maçlar zaten oyunumuz kanatları kullanmayan, herkesin kısırlık yaşadığı dönemdi
Ne zaman ki kanatlarda doğru tercih ve oyuna geçildi, ardından oyunumuz çok değişti
Yoksa Gomis’i de koysak, Seferovic’i de koysak, hatta sanırım bir maçta Icardi’ye bile top getirememiştik, bir maçta 16 dk topla hiç buluşmamıştı
Gomis de hamle oyuncusu olarak önemli ama ilk 11 kullanınca patlıyoruz
Yerine net bir isim gelmeden Seferovic gönderilmemeli
Yeni oyuna ayak uydurabilecek bir oyuncu ve sakat cezalı durumlarında katkı alacağımız maçlar olacaktır

Seferi devre arası kulübüne geri yollamak lazım. Yoksa zorunlu opsiyondan başımız ağırır. Bunun yerine Umut Meraş’ı alsak yedeğe daha iyiydi.

Kesinlikle katılıyorum
Seferovic’in etkisiz göründüğü maçlar zaten oyunumuz kanatları kullanmayan, herkesin kısırlık yaşadığı dönemdi
Ne zaman ki kanatlarda doğru tercih ve oyuna geçildi, ardından oyunumuz çok değişti
Yoksa Gomis’i de koysak, Seferovic’i de koysak, hatta sanırım bir maçta Icardi’ye bile top getirememiştik, bir maçta 16 dk topla hiç buluşmamıştı
Gomis de hamle oyuncusu olarak önemli ama ilk 11 kullanınca patlıyoruz
Yerine net bir isim gelmeden Seferovic gönderilmemeli
Yeni oyuna ayak uydurabilecek bir oyuncu ve sakat cezalı durumlarında katkı alacağımız maçlar olacaktır
Oyuncunun mental durumu da önemli. Bu rolü kabul edip sindirmeli.

Belki de transfer sürecinin başında kendisine majör bir rol verileceği vaadedilmiştir, İcardi gelince de, belli yani onun onbir oynayacağı, ondan mental olarak da çöküntüye girmiş olabilir.

Hala daha kaliteli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum ve kendisi kafasında GS'i bitirmemiş ise kazanma yoluna gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt