Galatasaray ve Emre Akbaba’ya PFDK Yolu Göründü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Emre Akbaba’ya PFDK Yolu Göründü!

Gtunden element uydurmak diye buna denir heralde.Herifler bilincli kirmizi görüyor lig macinda oynamak icin ona 3 maymunu oynuyor keltos bize gelince en ufak detaylardan ceza işlemini devreye sokturuyor.

Tivitir‘da gördüm, karari malatya maci sonrasina birakip, olasi seyircisiz cezada bizim taraftari kadiköye almamayi planliyormus maymun nihat. Keline tükürdügüm

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Tivitir‘da gördüm, karari malatya maci sonrasina birakip, olasi seyircisiz cezada bizim taraftari kadiköye almamayi planliyormus maymun nihat. Keline tükürdügüm

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Elinden geleni ardina koymasin kelini silktigimin o.çocugu!!
Biz o soktugumun stadina zamaninda yine seyircisiz gidip sampiyon olduk, 50.000 maymun stadta göt oldu sonra da atese verdiler.

Artık mevcut kurallarla da durduramiyorlar, bi taraflarindan kural uydurmaya basladilar

fener net kurali cigniyor puan kesmiyorlar, kalkmislar bize takim halinde sportmenlik diyorlar

Hakem leblebi dagitir gibi ota boka kart cikardi, kendi hakemine soracagina boyle kart mi olur diye kalkmis takim halinde kart diyorlar

Alanyadaki habire ortaligi geren o itneyi napacaksiniz
fener macinda da gorecegiz o itneyi bakalim aynisini yapacak mi

Bu iş daha çok su kaldıracak gibi.

Kuşların, bu sevkler olmadan manager ücretlerini dile getirmeleri ve kendileri dışında herkesin sevk edilmesi pek hayra alamet değil.

Bizi ve diğerlerini içerden bilgi almak ile suçlayanlar bu işin temelini fenerasyona ile birlikte atmışlardir.

İşin içinde puan silme ve küme düşme cezasının olduğu bu sevkleri kuşlar gündeme getirip kaşımaya devam edecekler.

Hem bize hem hamsilere ağır cezalar geleceğini düşünüyorum.

bizim başkanın da çıkıp artık konuşması lazım.

ali koç hükümeti tehfit ediyor trollerine damat istifa diye hashtag başlatıyor sonra Galatasaray'ın 2 senedir sakat olan oyuncusu iyi oynamaya başladı diye sevk ediliyor.

bir tek fenerbahçe dışındaki takımlar sevk edilmiş.

Biz de mi devletimize hükümetimize karşı söylemde bulunup taraftarımızı kışkırtalım , spora siyaset sokmak sporun ruhuna aykırı değil midir?

federasyonun tek bir takımın hükmüne girmiş olduğu artık aşikardır.

spor bakanımıza sesleniyorum , nihat özdemir görevden alınmalıdır.

Üst Alt