Üye Görüşü - Galatasaray ve Fenerbahçe Karması Süper Kupa Finali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray ve Fenerbahçe Karması Süper Kupa Finali

Öncelikle konu başlığından dolayı olur mu öyle şey, ne saçmalanmış burada vs gibi mesajlarınız olabilir. Kadir Kuru'nun videosunu izledim biraz önce, malum krizden ötürü final hiç oynanmayabilir, kupa ikiye bölünüp iki takımada verilebilir. Ama bir önerisi hoşuma gitti, Atatürk Olimpiyat stadında, iki takımın oyuncuları karma olacak şekilde dostluk maçı düzenlense ve beyaz kırmızı formayla, 100. yıla yakışır şekilde kutlansa ne kadar güzel ve anlamlı olur diye düşündüm. Tabi hiç olmayacak bir fantazi gibi duruyor ama muhteşem bir birlik beraberlik imajı çizilirdi diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

1300eff6-119c-494b-8278-cb981aa0c303_text.gif

niye futbolcularımız fb forması giyiyor anlamıyorum. birlik beraberlik imajı çizileceksek bu fenerbahçe ile olamaz.

3 hayırla uğurladılar beni, kilit :asd: Şaka bir yana, söz konusu fener değilde x bir takım olsa sizde olur derdiniz, doğruyu söyleyin :D

Kesinlikle hayir. Derbilerin gelecekteki tadini kacirir. Su anda böyle asiri baris gibi islere ihtiyacimiz yok. Bize düsman lazim.fbye ne kadar kötü seyler olursa cenazelerinde o kadar zevkli halay cekmek isterim.

belli başlı konularda arabistanda birlik beraberlik mesajı verildi yeter. suyunu çıkarmamak lazım. bazı olaylar dışında aynı değerlere sahip olduğumuz bir kulüp değil. keza bizle aynı görüşte olan bir kulüp hiç değil.

Konu daha çok dostluktan öte 100 yıl sonra hatırlanacak olan güzel bir aktivite kesinlikle bu fantastik fikirin gerçekleştirilmesini isterdim, yine sylüyorum dostluktan öte Cumhuriyet için yapılmış özel bir organizasyon ve desteklenmeside kaçnılmaz olmalı, gerçekleşir mi ihtimal bile vermiyorum maalesef.

Ne dostlugu abi. Adamlar ana avrat bize sovuyorlar. Hakli oldugumuz olaylarda bile oyle bir algi yapiyorlar ki, oyle bir calisma var ki, adamlarin niyeti dostluk falan degil. Taraftari anlarim ama televizyonda, sosyal medya da bile bizim alehimize parali adamlarini calistiriyorlar. Boyle bir seyin bizim ulkemizde mumkun olmadigini herkes bilsin.

Cumhuriyetin 100.yilinda ali koc riyad'ta oynamayi teklif etmis/kabul etmisken bizim yonetim ise kabul etmemis bunu. ( ali koc'un kendi agizindan dinledik bunu ) Biz nasil olurda karma takim yapip mac yapacagiz?

Bu hayalleri gecelim.

İptal olan maç sonrası bildirisini 4 yıldızlı logo kullanan malum takımla kupayı ikiye bölmeyiz. O maç oynanacak ve o 4 yıldızı onlara yutturacağız.

Üst Alt