Üye Görüşü - Galatasaray ve Fenerbahçe Karması Süper Kupa Finali - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray ve Fenerbahçe Karması Süper Kupa Finali

ulan hep de böyle sacma salak öneriler bizim taraftan geliyor

onlarin elinden gelse sizi bir kasik suda bogar bunlar

ama insanlara sirin gözükebilmek icin böyle toplara girmek istiyor hep gs taraftari

sonra da hakkimiz yenince suspus oluyor böyle insanlar

abi gidin direkt ucan kacan uzay takimi fbyi tutun herkes rahatlasin

yetti be

ulan hep de böyle sacma salak öneriler bizim taraftan geliyor

onlarin elinden gelse sizi bir kasik suda bogar bunlar

ama insanlara sirin gözükebilmek icin böyle toplara girmek istiyor hep gs taraftari

sonra da hakkimiz yenince suspus oluyor böyle insanlar

abi gidin direkt ucan kacan uzay takimi fbyi tutun herkes rahatlasin

yetti be
Necati bunca yıllık uyeyiz, mesajını editlersen sevinirim. Konunun FB olmadigini anlayabilecek durumda olduğunu düşünüyorum. Söz konusu öneri Cumhuriyetin 100. yılı için yapılmıştır. FB ile kaynaşmak değil derdim.

Renkdas saygi duyulacak bir fikir fakat ana temasi dostluk. Sikecilerden bize dost olmaz. 2 saatligine de olsa sahte bir dostluk gosterisi yapilmamali.

Necati bunca yıllık uyeyiz, mesajını editlersen sevinirim. Konunun FB olmadigini anlayabilecek durumda olduğunu düşünüyorum. Söz konusu öneri Cumhuriyetin 100. yılı için yapılmıştır. FB ile kaynaşmak değil derdim.

aga konu sen degilsin yav

o öneri vidyosu yapan cocuga sinirlendim

cumhuriyet öyle cok önemli olsaydi bu insanlar icin maci coktan oynamistik biz zaten

fb-gs macini tarafsiz bir sahada cumhuriyete yakisir bir sekilde oynardik ama is isten gecti bile

sene oldu 2024 tarihi firsati birkac arap milyonu icin teptik

Fenerbahçe için Cumhuriyetmiş, Atatürk'müş, yüzüncü yılmış bunların hepsi tırı vırı

Onlar için tek şey var, yalanla, iftirayla, özellikle algıyla da olsa kazanmak

Aziz Yıldırım'dan nefret etmiştik sağolsun koçların Ali nefretimizi nirvanaya çıkardı

Aziz yine yaptıysam yaptım diyordu, bu tam bir yalan makinesi

Abi inanamıyorum bak gerçekten
Bir fenerli bir bjk li bir de ben
Grubumuz var wassapta yıllardır
Fenerliyle bugün bir daha futbol konuşmamaya karar verdim
Sanches dedi ya sakat değilim Okan hocaya sorun
Neymiş parasını vermiyormuşuz ondan oynamıyormuş
Bu konuda samimi misin önce onu sorayım dedim
Evet samimi ve ciddiyim dedi
Küfrettim kapattım yüzüne

Evli barklı işi gücü olan ailecek görüştüğümüz bir arkadaşımız

Ama mal abi, yapacak bişi yok. Konu futbol olunca dünyanın en salak insanları

Ülke için fanatiklik yapmaya gerek yok ama Galatasaray için fanatiklik sonuna kadar.

Kupanın ikiye bölünmesi gibi bir saçmalığa gerek yok. Oynarız, kazanırız yeniliriz, hak eden alsın kupayı.

giphy-downsized-large.gif

Bu eşeklerden bize dost falan olmaz onu geçin. Bunlar yüzsüz bunlar arsız bunlar utanmaz bunlar sahtekar bunlar eşkiya bunlar şikeci bunlar iftiracı algıcı onun bunun çocuklarıdır.

Her şeye rağmen belki bir gün iki camia arasında bir normalleşme olur ve bu ülkemizdeki toksik futbol ortamı sona erer diyordum. Hatta bu konuda ülkenin en elit en zengin ailelerinden birinin ferdi olan Alican denen şaklabandan çok ümitliydim ama herifin içinden kravatlı ceketli rambo okan çıktı yahu inanılır gibi değil.

Bireysel olarak bu iğrenç camiayı bir şekilde sevmiş ve destekleyen insanları sevebiliriz, dostluk kurabiliriz tabi ki. Futbol konuşamayız belki ama bu olabilir. Lakin kulüp düzeyinde artık bunlarla dostluk mümkün değildir. Ben bu camiayı ezeli rakibim olarak görmüyorum ki ebedi dostum olabilsin... Rekabet biteli uzun yıllar oldu zaten. Bundandır ki bizi düşman bellediler ve iki camia arasında artık düşmanlık var.

Dediğim gibi her şeye rağmen normalleşme olabilirdi belki ama 4 sene önce maraton tribününde açtıkları, yönetim ve başkan onaylı olmaması mümkün olmayan şu pankarttan sonra artık mümkün değil;

qrwrqw.jpg

Bu camianın bana rakip değil düşman olabilecek kalibresi dahi yok ama işte coğrafya bunu zorunlu kılıyor maalesef.

Üst Alt