Galatasaray ve Fenerbahçe'den Avrupa'da Ortak Mağaza | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Fenerbahçe'den Avrupa'da Ortak Mağaza

magaza-kardesligi-galatasaray-ve-fenerbahceden-ortak-magaza-h1633952314-d65947.png

Süper Lig'in iki ezeli rakibi, ebedi dostlukta bir adım atıyor ve Avrupa’da ortak mağaza açıyor. Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki rekabeti dostluğa çevirerek yeni bir anlaşmaya imza atıyor. İki kulüp geçtiğimiz günlerde amatör branşlarda sponsorlar konusunda ortak hareket etme kararı almıştı. Aslan ve Kanarya bir kez daha yan yana geldi ve lisanslı ürünler konusunda da anlaştı.

Galatasaray ile Fenerbahçe ne yaptı?

Skorer'den Nevzat Dindar'ın haberine göre; Fenerbahçe ile Galatasaray, Avrupa'da ortak mağaza açacaklar. İlk mağazanın Londra'da açılma fikri ön planda.

Taraflar arasında masaya yatırılıp ekonomik yönleri ele alınan projenin mali yönden iki kulübe büyük getiri sağlaması planlanıyor.

Ancak bu iş birliği, Türkiye’deki Galatasaray Store veya Fenerium mağazalarında geçerli olmayacak.

bunlarda zerre beyin calismiyor

git avrupadan bir depo kirala, online bir site olustur ve o sekilde satis yap

londradaki magazaya günde kac tane gs, fb taraftari gidebilir ki

önceden almanyada bir tane gsstore magazasi vardi, onu da kapatip yerine baska bir sey koymadilar

ben o yüzden yillardir gs ürünlerini ya nikedan aliyorum ya da spor giyim satan sitelerden

baska türlüsü olmuyor

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bunlarda zerre beyin calismiyor

git avrupadan bir depo kirala, online bir site olustur ve o sekilde satis yap

londradaki magazaya günde kac tane gs, fb taraftari gidebilir ki

önceden almanyada bir tane gsstore magazasi vardi, onu da kapatip yerine baska bir sey koymadilar

ben o yüzden yillardir gs ürünlerini ya nikedan aliyorum ya da spor giyim satan sitelerden

baska türlüsü olmuyor

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben gitmiştim o senin dediğin yere. Tam olarak neredeydi hatırlamıyorum ama bayağı dökük bir yerdi. Küçük bir dükkan vardı yanında da tırlar falan vardı yakınında lojistik santrali mi ne olduğu için. Dükkanın içi full koliler falan vardı bir kaç ürün duvarlarda asılıydı gerisini hep depodan getiriyorlardı.

Onu sonra kapatıp Neuss da bir AVM'de Gsstore açtılar ama o da uzun kalmadı orada.

Ben gitmiştim o senin dediğin yere. Tam olarak neredeydi hatırlamıyorum ama bayağı dökük bir yerdi. Küçük bir dükkan vardı yanında da tırlar falan vardı yakınında lojistik santrali mi ne olduğu için. Dükkanın içi full koliler falan vardı bir kaç ürün duvarlarda asılıydı gerisini hep depodan getiriyorlardı.

Onu sonra kapatıp Neuss da bir AVM'de Gsstore açtılar ama o da uzun kalmadı orada.

ben neussdakinden aliyordum hep aga
baros turuncu formami, mor formami falan hepsi oradan alindi
sonra iste orayi kapattilar yerine bir sey gelmedi
artik ya direkt nikedan aliyorum ya da zalando, otto gibi yerlerden

Üst Alt