Galatasaray ve Getir'den İş Birliği! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Getir'den İş Birliği!

1628498286198.png

Kulübümüz, dünyada ilk kez ortalama 10 dakikada market ürünleri teslimat modelini başlatan ve büyümesini hızla sürdüren Getir ile yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza atıyor.

İmza töreni Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ve Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek'in katılımıyla 10 Ağustos 2021 Salı günü saat 11.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşecek.

İmza törenine katılmak isteyen basın mensuplarının akreditasyon için 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar gsmedia@galatasaray.org’a mail atmaları rica olunur. Stat güvenlik protokolü sebebiyle akreditasyon zorunludur.

Tarih: 10 Ağustos 2021, Salı

Saat: 11.00

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu

Program Akışı:

10.00 Kayıt, karşılama ve kahvaltı

11.00 Başlangıç

11.10 Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp konuşması

11.20 Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek konuşması

11.30 Ali Polat Bengiserp ve Tuncay Tütek tarafından imzaların atılması

11.40 Soru-cevap

11.50 Bitiş

Mustafa Cengiz, "Geçtiğimiz sezon kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigortayeni sezonda sırt sponsoru olarak devam edecek. Bunun Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık anlaşma yaptık. Bu sözleşme opsiyonlarıyla birlikte sözleşme süresince 20 milyonu aşkın bir rakama denk geliyor. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Yani yani ?

Mustafa Cengiz, "Geçtiğimiz sezon kol sponsorumuz olan Magdeburger Sigortayeni sezonda sırt sponsoru olarak devam edecek. Bunun Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim. Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık anlaşma yaptık. Bu sözleşme opsiyonlarıyla birlikte sözleşme süresince 20 milyonu aşkın bir rakama denk geliyor. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Yani yani ?
Sirt sponsoru olarak degismis

Para ayni kaldi ama ?
Oradan‘da 2 Mio € gelyiordu .

Neyse yinede iyi :)
Geçtiğimiz gün yeni transferleri için Ali Sami Yen'de görkemli bir imza töreni düzenleyen Galatasaray'da futbolcuların giydiği formalarda bir ayrıntı dikkat çekti. Cimbom'da formaların kol kısmında Magdeburger Sigorta yazarken yeni bir sponsorluk anlaşması yapıldığı da ortaya çıktı. Forma göğüs sponsorluğu için ligde Terra Pizza, Avrupa maçlarında ise Türk Hava Yolları ile anlaşan Cimbom, forma kol sponsorluğunda da Magdeburger Sigorta ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmıızılıların bu anlaşmadan 6 milyon TL kazanacağı öğrenildi.

Kol icin 6ydi. Yanlis hatirlamiyormusum

Üst Alt