Galatasaray ve Nef’ten Yeni İş Birliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Nef’ten Yeni İş Birliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sponsorluk mevzusu netlik kazansa iyi olur

Simdilik yönetim icin bu bir soru isareti bende,dönüp dolasip ayni sponsorlara geliyoruz nef olsun sixt car olsun bunlari bir önceki yönetim de buluyordu

Mevcut yönetim de gerekli Vizyon var,yenilik bekliyorum acikcasi cunku secim öncesi Bunu vaad ettiler

Umarım stadyum isim sponsorluğu değildir. Nef'İn yıllık 7-8 milyon dolar verebileceğini sanmıyorum. Basket salonu yada tesis konusunda veya başka bir iş birliğidir umarım ki stadyum isim sponsorluğu konusunda Nef o bütçelere çıkamaz bir ihtimal de stad dışı için bir şey olabilir. İsim sponsoruysa hayal kırıklığına uğrarım eğer 7-9 milyon dolar vermiyorsa yıllık.

Şu hesap da bayağı iddialı konuşuyor. :sopa: Bakalım yarın ne olacak. Ben de Stadyum ismi için olduğunu sanmıyorum anlaşmanın.

1633962647557.png
1633962728583.png
1633962744778.png

Bence yarın Nef ile yapılacak anlaşma Basketbol salonu inşaatı için Nef salonu inşa edicek ve belli bir süre isim hakkı verilecek.

Bir diğer ihtimal de Kemerburgaz projesiyle alakalı olabilir.

Stad isim hakkı yada forma için olacağını hiç düşünmüyorum zaten hali hazırda basketbol takımına sponsorlar ve iyide bir bütçe oluşturdular.

Stad isim hakkı forma sponsorluklar için geçen meblağlar Tr standartlarında bir firmanın karşılayabileceği seviyede değil.

Burak Elmas: baska sponsorlar ile görüsürken Nef + Erden Timur bize gelip teklif yaptilar. Erden Timur icimizden biri.

Burak Elmas:

"Galatasray'ın içine sinen, en yüksek fiyatı veren NEF firması oldu."

Başkanın güzel icraatları var da bir tek seçimde yabancı firmayla anlaştık sonra olmadı açıklamaları gereksiz oluyor anlaşma gayet güzel kendini yalanlamış oluyorsun yaptığı açıklamalarda daha dikkatli olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt