Galatasaray, Volkan Demirel ve Josef'i TFF'ye Şikayet Edecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Volkan Demirel ve Josef'i TFF'ye Şikayet Edecek!

ben bi yanlis bisey görmedim, tezahurat olsunki sporun tadi ciksin nerde o fenerbahce köpegine trabzon hamsisine tazahuratlari, gelelim düne adamlar evinde titreyerek izlediler tirnsklarini yediler 13sayi farkla geriden gelip kazandilar tabiki sevinecekler, keske bastan onlar fark atip kaybetseydik en azindan bukadar bize dokunmazdi ama cimbom malesef bunu yapiyor alistik.

ne diyelim bu ayi okadar tokatlandi rezil oldu hala akillanmadi, ha yarin obür gün de ridvan abisi gibi tve ye cikar ordan basimizi etimizi yemeye calisir

ceza verileceğinden eminsen başvuru yapar şikayet edersin. aksi halde adam sana iki küfür daha eder "noldu lan şikayet ettin de ne oldu ? " der.
( daha ağırını yazmıyorum)
ceza alacaklar mı ? asla ?
peki senin eline geçti ? hiçbir şey geçmediği gibi saygınlığın da azaldı.
şikayet kredini boş yere heba etmeyeceksin.

Son düzenleme:
ceza verileceğinden eminsen başvuru yapar şikayet edersin. aksi halde adam sana iki küfür daha eder "noldu lan şikayet ettin de ne oldu ? " der.
( daha ağırını yazmıyorum)
ceza alacaklar mı ? asla ?
peki senin eline geçti ? hiçbir şey geçmediği gibi saygınlığın da azaldı.
şikayet kredini boş yere heba etmeyeceksin.

hep rezil olmakla kaliyoruz bu capsizlarla, adama sorarlar 13sayi fark atmissin nasil kaybedersin firsati tepersin?

Bu ayiya basacan pompayi bildigin şerefsiz bu ayi..ana baci cocuk hepsini katacan arenada dogmamis cocuguna bile söveceksin ayinin..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan bu şikebahçe nasıl bir takımla

Başkanları futbol teröristi
Yöneticileri şikeci
Futbolcusu arsız
Taraftarı nursuz
Müzeleri kupasız
Logoları yıldızsız
Dünyanın en looser takımı

Hala Galatasaray'la aynı kefeye koyanlar var bunları

Üst Alt