Galatasaray Wamangituka ile İlgileniyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Wamangituka ile İlgileniyor

Bu sezon 32 maça çıkan Wamangituka ile Galatasaray , Marsilya , Club brugge , Toulouse , Benfica ve Liverpool ilgileniyor.

AF902621-1D94-450C-9F41-8CA4E8EFE3DD-800x445.jpeg

Wamangituka enjoyed an impressive season for the Ligue 2 outfit, scoring 11 goals in 32 appearances, leading to Marseille, Club Brugge, Toulouse and Galatasaray being interested in his signature.
However, it is only Liverpool and Benfica who have made a move for the 19-year-old, although it is unclear as to have Paris have responded to the proposals.

Liverpool Make Silas Wamangituka Bid

Doğum tarihi/Yaş: 6 Eki 1999 (19)
Doğduğu il:
Kongo DC
Kinshasa
Uyruğu:
Kongo DC
Kongo DC
Boyu: 1,89 m
Mevki: Santrafor
33 mac 11 gol

Son düzenleme:
Fransa ikinci liginde böyle elemanlar cok vardir neden hic riske girip böyle birini almiyoruz anlamiyorum? Al iste genc bir yeteneki yedek olarak kostas yerine, veya al direkt bedava kiralik gönder belcika gibi ülkelere. ilaki baska takimlar böyle oyunculari alir sonra da 10 katina satinca vay be herifler nerden bulmus bunu deyip dururuz, halbuki fransa ikinci ligi bildin altin madeni, birde fransiz lobimiz var diyoruz.

Arkadaşlar Fransa'da çok izledim Silas'ı. Paris FC'nin en önemli oyuncusu. Ağır ama hava toplarında etkilidir. Golcülük meziyetleri vardır. Cezasahası golcüsü diyebilirim.

Arkadaşlar Fransa'da çok izledim Silas'ı. Paris FC'nin en önemli oyuncusu. Ağır ama hava toplarında etkilidir. Golcülük meziyetleri vardır. Cezasahası golcüsü diyebilirim.
Ağır mı?

Hangisi anlamda ağır diyorsun fişek gibi adama?
......

Bu oyuncunun pass tekniği ve takım oyunu inanılmaz kötü seviyesinde.

İnanılmaz bencil. Burak bunun yanında Lewandowski kalır bu konuda.

Yaşından dolayı ama bu konuda gelişe bilir tabiki.

Üst Alt