Galatasaray, Wayne Rooney'i Istanbul'a Davet Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Wayne Rooney'i Istanbul'a Davet Etti!

Wayne Rooney böyle birşey işte. Bu adam bitik mi sizce ? :D:cigara:

Adamın 90+5 te yaptığına bakın. Bu pozisyon Rooney nin oradan açtığı orta ile golle sonuçlandı :cool:

Son düzenleme:
Ben Rooney nin geleceğini sanmıyorum. MLS te ki takımından zaten daha fazla para kazanıyor. Oradan aldığı parayı veremeyeceğiz.

Şampiyonlar ligi maceramızda bitmek üzere. İbrahimoviç haberleri gibi bu da yalanlanır.

Keşke gelse. MANU zamanı çok izlerdim. Severdim.

Diğer konu Mbappe yetiştirememe tartışması.

Boşuna hayal kurmayın

TÜRKİYE'DEN ASLA WORLD CLASS; A SINIF FUTBOLCU ÇIKMAZ!

Bakınız Emre Akbaba'nın gördüğü muamele. Taraftarın yüzde 50'sinin gerizekalı olduğu, medyasının lanet olduğu bir ülkeden iyi bir futbolcu mu çıkar! Futbolcuların eğitim ve ahlaki gelişimine girmiyorum bile. (bknz. Arda Turan düşüşü)

Gerçek olduğunu kabul edelim bu haberin, yine tonla para vereceğiz, katkı verip veremeyeceği meçhul, sonra gidişinden beş kuruş elde edemeden gidecek. Bizim bu işi artık tersine çevirmemiz lazım.

Keşke gelse. MANU zamanı çok izlerdim. Severdim.

Diğer konu Mbappe yetiştirememe tartışması.

Boşuna hayal kurmayın

TÜRKİYE'DEN ASLA WORLD CLASS; A SINIF FUTBOLCU ÇIKMAZ!

Bakınız Emre Akbaba'nın gördüğü muamele. Taraftarın yüzde 50'sinin gerizekalı olduğu, medyasının lanet olduğu bir ülkeden iyi bir futbolcu mu çıkar! Futbolcuların eğitim ve ahlaki gelişimine girmiyorum bile. (bknz. Arda Turan düşüşü)

Bu onerme genisletilip hicbir alanda zirveye yukselecek bir bireyin bunu Turkiye sartlarinda yapmasi mumkun degildir diyebiliriz tereddut etmeden

Bu sadece insanlarin zekasiyla, medyayla da aciklanabilecek bir sey degil

Kultur, bireyin toplumla iliskisi, altyapi (infrastructure olan altyapi) vs. bircok baska faktorler var

Cok yetenekli Turk bireyler gorsel sanatlar, spor, bilim, edebiyat, felsefe, sinema, tiyatro alani ne olursa olsun en yuksege cikmak ve global capta taninmak/takdir edilmek istiyorsa mecburen gelisimine bir yerden sonra yurt disinda devam ediyor

Aynisi futbolcular icin de gecerli. Ancak futbolda erken yasta yurt disina cikmak asiri zor oldugundan cok yetenekli bir suru futbolcunun kariyeri heba oluyor.

CqyRy4KW8AADCln.jpg

...

Üst Alt