GSC Haber - Galatasaray, Yaz Döneminde Dev Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Yaz Döneminde Dev Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor

1674212284556.png

Galatasaray, yaz aylarında dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Turnuvanın adı Ali Sami Yen ya da Metin Oktay olacak.

Davet edilmesi planlanan kulüpler:

👉 Flamengo
👉 Manchester City
👉 Boca Juniors

🗞️ Sabah

Çok sevindim bu habere. Yıllardır neden bir ASY Cup yapmıyor ve gelenekselleştirmiyoruz der dururum.

İnşallah yaparlar.

City gelmesin ağzımızın tadını kaçırmaya gerek var mı dün Tottenham maçlarını izledim oldukça sakıncalı bir klüp.

Biz sampiyon olursak, Temmuzun 2. veya 3. haftasinda SL elemeler baslamiyor mu? Ondan sonra sanki her hafta eleme maci var. Bu maclari tam ne zaman oynamayi istiyoruz?

Ben de hep istemişimdir Galatasaray'ımın böyle bir turnuva organize etmesini umarım gerçekleşir. Amma ve lakin böyle bir organizasyon ancak şampiyon olup CL gruplara direkt katıldığımız senelerde mümkün olabilir.

METİN OKTAY HONOUR CUP
-----------------------------------------
Galatasaray
AC Milan
Arsenal
Barcelona

:hat:

City ne alaka. Turnuva kupası bizim olmamı. Onun yerine Lazio gibi bi takımı çekmek lazım
Bu tarz turnuvalar kupa mücadelesinden ziyade prestij amaçlı yapılır. Bu sene Gney Amerika seneye Uzakdoğu takımları güzel bir global pazarlama tekniğidir. City gibi yüksek prestijli kulüplerin katılımını sağlamak da hem organizasyonun popülerliği hem de diğer takımların katılımını kolaylaştırıcı etken olarak iş yapar.

Üst Alt