Galatasaray Yedek Kulübesinde Kavga! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yedek Kulübesinde Kavga!

Selçuk sonuna kadar haklı, ha girseydi birşey değişmezdi ama Josue ve Hamit'i kadroya almiyorsun. Sakat mı bilmem ama 2 stoper aliyorsun yedeğe gole ihtiyacın var Forvet sakatlanıyor kulübe de 2 stoper 1 bek 1 ortasaha var. Sağ bek alıyorsun. 6 yaşında çocuğu koy kulübeye kimi alacağını bilir ha Selçuk'u oynatmak istemiyorsundur anlarım ama o zaman almayacaksın maç kadrosuna ya da iki stoper alacağına Josue'yi alacaksın

ben sanırım riekerink'i çözdüm , eren sakatlanınca direk cavanda girer dedim şaşırmadım.

sabriyi öne alıp tek forvete döndü yeniden pek birşey değişmedi oyunumuzda..

selçuk girse de değişmeyecekti nitekim.

carole'nin hatasından o golü yemeseydik biraz şansımız olabilirdi ikinci yarı.

Son düzenleme:
ben sanırım riekerink'i çözdüm , eren sakatlanınca direk cavanda girer dedim şaşırmadım.

sabriyi öne alıp tek forvete döndü yeniden pek birşey değişmedi oyunumuzda..

selçuk girse de değişmeyecekti nitekim.

carole'nin hatasından o golü yemeseydik biraz şansımız olabilirdi ikinci yarı.

Eğer çözdüysen teşhisin nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selçukun ayhana dediği "sabriyle arkamızdan neler çevirdiğiniz biliyoruz" sözü herşeyi anlatıyor bu sabri ahlaksızın teki. Kaptanlığı geri almak için yapmayacağı şey yok

05c04b9f9b650801d5ea046a873a28aa.jpg
a5afb94ffa98b4f5fcfb7b15c3d0a1dd.jpg

Selçuk ile Sabri cidden bu halde ler yalnız.

Sneijder vs Selçuk

Selçuk vs Sabri

Olaya bak. 3 unu topla bir adam etmiyor saha da.

Elinde Josue gibi iyi kötü ofansif bir oyuncu var. Neden yedek kulübesinde bulunmaz mesela? Eren çıksa Josue girse belki 1-2 pozisyon üretirdik.

Dün o beğenmediğiniz yan ve geri pasları bile yapamadık. Adamların orta sahasının adını duymadım josef ve Rus yoklari oynadı lakin bir tane ileri pas atamadık. Bırakın ileriyi geriye yana bile atamadık.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tercih hatalı olabilir, pek çoğunun yazdığı gibi yanlış bir hamle olabilir. Selçuk girse büyük ihtimalle gene rüzgardan devrilip duracak ayakta duramayacaktı o da var.

Ama hepsinden önemlisi Selçuk oradan kafasına göre bu çıkışı yapabiliyorsa şımarıklıkta son raddeye ulaşmış demektir. Ayhan, sana ne diyerek soyunma odasına göndermeliydi bunu az otoriter kalmış. Tabii onu şımartan yönetimden, orada bu çıkışı yapmaya çekinmeyecek hale getiren teknik ekip de kusurlu.

Eğer çözdüysen teşhisin nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk
kalıplara göre hareket ediyor aynı hamza gibi dolayısıyla oyunun gidişatına göre hamleleri zayıf kalıyor.Dikkat edersen çıkarttığı ilk onbirler konusunda pek şikayet yok daha çok oyuna müdahalede sıkıntı var.

Hamza'da kafasında kaçıncı dakika kimi değiştireceğini maçtan önce kurguluyordu ve kararından dönmüyordu ( bkz. umut yasin değişiklikleri )

Riekerink'i bitiren iki önemli nokta var.Birincisi savunmadan yan toplara müdahale edecek adam eksikliği ve serdar aziz'i çok geç takıma monte etmesi.

ikincisi beklerin hücumda yetersizliği ve bu konuda oyuncuların gelişimini sağlayamaması ( carole de linnes de potansiyelli oyuncular )

dolayısıyla absürt goller yiyen ancak hücumda pozisyon da üretemeyen , maç içinde reaksiyon gösteremeyen bir takım haline geldik 3 haftada..

Beğenmediğiniz Fatih Terim in yardımcısına aynısını yapabilirmiydi? Yapsa ne olurdu? Adamın kıçından kan alırdı Terim kan!!!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu sene bu çok para alanlarla şampiyonluğa oynayamayacağımız belli oldu. Artık Galatasaray diyete başlamalı ve kilolarından kurtulmalıdır. Kurtulduklarımız yetersiz kalmış belliki.

selçuk haklı. 50 tane antranör getirsen o anda 50 taneside selçuk yada hamiti sahaya sürerdi. çünkü bariz bir şekilde topu ayağımızda tutmamıza rağmen topu orta alanın diğer tarafına geçiremiyorduk. takım bas bas orta alanı 3le forveti 3le başka şansımız yok diye bağırıyordu. ama reikerink bunu göremedi.

böyle hocan olursa böyle takımın olur.

Üst Alt