Galatasaray Yeni Kanadını Fransa‘da Buldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yeni Kanadını Fransa‘da Buldu!

22 yaşında, güncel Nijerya milli takımı oyuncusu, takımında bu sene 22 maça çıkmış ve bu herifi geçen yıl 8.5M'a almışlar. Kabul etmezler ama hadi kafayı yediler de 10M'a bırakacaklar diyelim. Ulan 10M'umuz mu var ki? Satışlardan gelecek paraya en fazla Onyekuru'nun bonservisini alabiliriz ucu ucuna...

Gerçekten çok sağlam bir sağ kanat kendisini çok anlatmaya gerek yok hemen herkes ismini duymuştur bu ligde onu durdurabileceklerini hiç zannetmiyorum

Ama asıl mesele Bordeaux kendisi için 8.5 mil.€ bonservis ödemişti biz nasıl alacağız onu anlamadım

22 yaşında, güncel Nijerya milli takımı oyuncusu, takımında bu sene 22 maça çıkmış ve bu herifi geçen yıl 8.5M'a almışlar. Kabul etmezler ama hadi kafayı yediler de 10M'a bırakacaklar diyelim. Ulan 10M'umuz mu var ki? Satışlardan gelecek paraya en fazla Onyekuru'nun bonservisini alabiliriz ucu ucuna...
Adamin durumu bizdeki performans gosteremeyen bruma gibi. Gol asist katkisi verememis bu sene kabul ederler her turlu makul teklifleri

Sanirim paraya ihtiyaclari varmis, oyle cift haneli rakami bulacak bir transfer olmaz kanimca. Belki kiralik + sezon sonu satin alma opsiyonla olabilir eger haber dogruysa.

Sanirim paraya ihtiyaclari varmis, oyle cift haneli bulacak bir transfer olmaz kanimca. Belki kiralik + sezon sonu satin alma opsiyonla olabilir eger haber dogruysa.
Yine de Feghouli gitmeden imkansız gibi duruyor. Hem kontenjan belli, hem de aldığı para belli. Kemiksiz 4M alan adamı yedek oturtamayız.
Bir de paraya ihtiyaçları varsa öyle seneye zorunlu satın almayı filan kabul etmezler bence. Atıyorum 5-6M peşin verin alın sizin olsun derler.
Ha bu arada Feghouli'yi uzun süredir postalamamız gerektiğini düşünenlerdenim. İnşallah olur böyle bir şey. Onyekuru Falcao Kalu 3'lüsü rakipleri delik deşik eder.

Videolardan izledim de pek bi özelliğini göremedim. Tekniği çok zayıf. Son vuruş kötü. Top kontrolü zayıf. Topla Dripligi bile tatmin edici değil.

Üst Alt