Galatasaray 'Yönetimi' KAP'a Bildirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'Yönetimi' KAP'a Bildirdi

4257fcc753024c9796d2eea9474629fc.jpeg

Galatasaray Kulübü, yönetimde yaşanan bazı yeni görevlendirmeleri KAP'a açıkladı.

"Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 19.Temmuz.2016 tarihli toplantısında;

1) Yönetim Kurulumuzda Sayın Sayın Levent Nazifoğlu'nun istifası ile boşalan Bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğine Sayın Mehmet Dedeoğlu'nun ,

2) Yönetim Kurulumuzda Sayın Fatih İşbecer'in istifası ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Sayın Levent Nazifoğlu'nun

TTK'nın 363'üncü maddesine istinaden yapılacak Genel Kurul'da ortakların onayına sunulmak üzere atanmalarına mevcudun oybirliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

ünal baskan zamaninda KAP da ,sadece futbolcu transfer edilirdi bu Dursun denen zübük devamli yönetici transfer ediyor...

ondan bu haldeyiz

ne haldeyizki ??? Bu özbek ilk secildigi gün mali durumumuz kötü degil diye aciklamasi var...anadolu takimina cevirerekmi borclar ödenecek , hayir rivayi satarak borcu kapatacaksak onu aysalda yapardi...aysalin tek sanssizligi kendisine karsi büyük bir cephe vardi özellikle yabanci sinirlamasi bircok yerli cöpü transfer etmemize sebebp oldu..hem dursun 6 ay sonra sözlesmesi biten bir adama 2.5 milyon euro vererek dahada m.. oldugunu gösterdi... bu arada ÜNAL baskan senmisin???

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne haldeyizki ??? Bu özbek ilk secildigi gün mali durumumuz kötü degil diye aciklamasi var...anadolu takimina cevirerekmi borclar ödenecek , hayir rivayi satarak borcu kapatacaksak onu aysalda yapardi...aysalin tek sanssizligi kendisine karsi büyük bir cephe vardi özellikle yabanci sinirlamasi bircok yerli cöpü transfer etmemize sebebp oldu..hem dursun 6 ay sonra sözlesmesi biten bir adama 2.5 milyon euro vererek dahada m.. oldugunu gösterdi... bu arada ÜNAL baskan senmisin???

emin ol senden daha fazla Ünal'ı savunan biriyimdir, ama son zamanları çok kötüydü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt