Galatasaray Yönetimi, Mauro Icardi ve Milot Rashica İçin Tüm İmkanları Zorlayacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Mauro Icardi ve Milot Rashica İçin Tüm İmkanları Zorlayacak

Galatasaray, Milot Rashica'yı kadroda tutmak istiyor. Yönetim, takımda kiralık olarak forma giyen Kosovalı futbolcunun kulübü Norwich ile masaya oturmayı planlıyor.​

Galatasaray'da, transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızılı ekip, takımda kiralık olarak forma giyen Milot Rashica'nın bonservisini almayı planlıyor.

Yönetim, Kosovalı oyuncu için sezon sonunda Norwich City'nin kapısını çalacak. İngiltere Championship'te 5. sırada yer alan Ada ekibinin, Premier Lig'e çıkamaması durumunda transferde Galatasaray'ın eli güçlenmiş olacak.

Norwich City, 26 yaşındaki futbolcunun kiralık sözleşmesine yaklaşık 15 milyon avroluk satın alma opsiyonu koydurmak istemişti. Bu talebi kabul etmeyen Galatasaray yönetimi ise Rashica'yı opsiyonsuz şekilde kiralamıştı.

Sarı kırmızılı yönetim, Kosovalı futbolcunun bonservisini yaklaşık 6 milyon euroya almayı planlıyor.

Milot Rashica, Galatasaray forması giydiği 7 maçta 2 asist yaptı. Kosovalı futbolcu, hücum organizasyonlarındaki katkısıyla da dikkat çekti

TRT Spor

Milot Rashica: 'Kazanmaya devam edeceğiz'

Zor 1 transfer.İngiliz Kulüpler'i ucuza oyuncu bırakmaz.Başka 1 sağ kanat arayışına geçelim şimdiden derim ben..

7-8 verip alalim. Garantiye yakin transfer, 11e aldiklari adamdan memnun kalmamislar 3-4 milyon azina birakirlar bence.

Fener ve BjK salca olmaya calisabilir oyuncuya, zaman kaybetmeden halletmek lazim.

6 a 7 gibi bir rakama alınabilir şayet elimizi çabuk tutarsak. Performansı gun geçtikçe artıyor başkalarında dikkatini çekiyor tabi. Başta fener olmak uzere çok salça olan takım olur. Tabi kendisi ne düşünüyor orasını bilemeyiz. Kalmak isterse biter ama burayı daha iyi yerlere gelmek içinde kullanıyor olabilir.

Rashica 7-8 M civarında bir bonservisle ekibimize katılmalı. Morutan,Mohamed ve Cicaldau'dan yaklaşık 15 M gelse bunun yarısını direkt Rashica'ya harcayabiliriz. Icardi içinde 10 M gibi bir bonservis düşünülebilir bence. 3-4 sene forvet aramayacaksak bu bonservise değer. Rashica ve Icardi için toplamda 15-20 M arası bonservis verilebilir diye düşünüyorum. Icardi'nin maaş konusu biraz sıkıntılı ama Mertens'e verilen 4 Milyon'u Icardi'ye de önermek lazım. Gomis ve Seferovic'in seneye takımda olmayacağını düşünürsek ciddi bir maaş bütçesi açılacak forvet hattı için.

Üst Alt