Galatasaray Yönetimi, Pepe Kararına İtiraz Etmezse İstifa Etsin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Pepe Kararına İtiraz Etmezse İstifa Etsin

Eğer sus pus oturup duracaksanız bir dakika durmayın yerinizde.Fenerbahçe tüm kanallarıyla kendini savunup siyasete bile yön verirken , sırf beşiktaş mağdur olmasın diye disiplin yönetmeliğine aykırı karar çıkarken eğer şu an hemen şimdi çıkıp açıklama yapmayacaksanız , sakın oturmayın o koltuklarda daha fazla , hemen istifa edin !

Mayıs ayında tekrar seçime girmeyi düşünmeyin bile !

Ulan feghouli yerde tekme yiyen arkadaşını korumak için rakibini suratından itti diye 3 maç ceza aldı.

1524670266045.png

Buna 1 maç verilecek öyle mi ?

Mustafa Cengiz ve ekibi eğer bu sınavı geçemezseniz derhal istifa edin !

Yönetim geldiğinde beri zaten suskun, bu karara itiraz vs. yapmazlar, tavırları öyle değil, agresif bir tutum içerisinde değiller, geçelim. Bir halt olmaz.​

Arkadaşlar pepe değil isterlerse brezilya milli takımını getirsinler bir şey değişmeyecek bu maç hırs, öfke ve nefretimizi sahada onların üstüne kusacağız.

599459ad18c7732ef4d24845.jpg

halbuki başkanım olsaydı itiraz eder, maç seyircisiz oynanırdı.

Mesele pepe değil rdaş yapılan hareket hangi akla hizmet 1 maça indiriyorlar cezayı onuda açıklasınlar bari
Federsayonu zaten bilen biliyor daha ötesi yok böyle karar verecekleri de düne kadar belliydi hatta böyle yapmaları daha iyi bizim tribündeki agresiflik seviyesini yukarı çıkaracaklar herkes daha çok tepki koyacak ve daha hırslı olacak. Öfkeyi doğru kontrol edersen en büyük güç olur bunu hem trabzon hem başak maçında gördük gerisini takıma bırakalım o gün şampiyonluk yolunda en büyük adımı atıp 21. şampiyonluğa doğru gideceğiz tff, beşiktaş alayına gelse de fayda etmez

aziz yıldırım'ı her zaman sevmişimdir erkek adam t*şşaklı adam . şike yaptı ne yaptımsa fener için yaptım dedi korkmadı içeri girdi boyun eğmedi . haramzadedir o ayrı konu ama hakkını yedirmiyor ne kendini ne kulubünü ezdirmiyor kupasını bile elinden alamadılar şampiyonluğunu tescillediler bu süreçte yine çıkıp esti gürledi maçı devam ettirdi. bizimkiler gibi sessiz mal gibi otursaydı tff kesin feneri hükmen yenik sayardı .

Pepe'ye 1 maç vermeleri FB - BJK maçıyla alakalı değil bence. Musleraya hakkettiği penaltı ve kırmızı kartın verilmemesini telafi ediyorlar akıllarınca. Açıkçası ben de bu yüzden çok fazla kızamıyorum. Federasyon hatayı hata ile telafi ediyor. Yazık...

Kimi kime şikayet edeceğiz? Kurulların kimlerin elinde olduğu ortada zaten. Medya aracılığıyla buna dikkat çekilebilir ama direkt kavganın içine girmek bizim zararımıza olur şu an. Fb ile bjk birbirini yesin, biz basıp geçelim. Pepe'den mi korkacağız?

pepe dallaması bize gol atarsa bunun hesabını kim verecek hem tffyi hem bizim yönetimi yakarız o yüzden itiraz edecekler kardeşim etmek zorundasınız gomisede verdiler filan anlamam.

Pepe'ye 1 maç vermeleri FB - BJK maçıyla alakalı değil bence. Musleraya hakkettiği penaltı ve kırmızı kartın verilmemesini telafi ediyorlar akıllarınca. Açıkçası ben de bu yüzden çok fazla kızamıyorum. Federasyon hatayı hata ile telafi ediyor. Yazık...
O pozisyon da %100 ofsayt ki hafta sonu maç kamerasından bakıldığında ofsayt gözüküyorken kale arkası kamerasıyla ofsayt değil diye diye medyada algı kastılar.

Pepe'ye 1 maç vermelerinin sebebi bariz belli maç devam etsin sizde Galatasaray maçına Pepe çıksın bir yerden alırken diğer tarafa veriyor böyle iki tarafı da mutlu etmeye çalışıyorlar.

Uzun lafın kısası tff, medya ve rakipleri üst üstte koyup ŞAMPİYON olacağız..

aziz yıldırım'ı her zaman sevmişimdir erkek adam t*şşaklı adam . şike yaptı ne yaptımsa fener için yaptım dedi korkmadı içeri girdi boyun eğmedi . haramzadedir o ayrı konu ama hakkını yedirmiyor ne kendini ne kulubünü ezdirmiyor kupasını bile elinden alamadılar şampiyonluğunu tescillediler bu süreçte yine çıkıp esti gürledi maçı devam ettirdi. bizimkiler gibi sessiz mal gibi otursaydı tff kesin feneri hükmen yenik sayardı .

2011 kupasını alamadılar ama onun karşılığı kaç şampiyonluğu verdi haddi hesabı yok.

Pepe 43. maddeden PFDK'ya sevk edilmiş. 43. madde diyor ki ;

Dbo3V6WX0AAOtp4.jpg

Kısacası sevk edildiği maddeye göre en düşük 2 maç ceza alması gerekiyor Pepe'nin.

pepe dallaması bize gol atarsa bunun hesabını kim verecek hem tffyi hem bizim yönetimi yakarız o yüzden itiraz edecekler kardeşim etmek zorundasınız gomisede verdiler filan anlamam.

Pazar günü yenilirsek ve üstelik pepe de gol atarsa taraftar bizim yönetimi beklemeden ortalığı yıkmalı zaten.

Üst Alt