Galatasaray Yönetiminden Flaş Karar! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetiminden Flaş Karar!

Yav bilip bilmeden konuşmayın.Terim dışında kim gelip bu takımı şampiyon yapacak!!!Terim gelirse biz istifa ederiz diyen adamların keyfine mi bıraksaydık kulübü.Terim'in de şampiyon yapacağı kesin değil ama en yüksek ihtimalli adam.Çamurdan iyice bulanmış suya temiz su koyarak mı temizlemeye çalışalım.Bardağı tamamen boşaltıp içine temiz su koyulmaya çalışılıyor

O zaman Terim ölunce bizde direk BAL ligine gideriz artik... Hani Galatasarayi FT den baskasi sampiyon yapamaz basarili olamaz ya... Koca kulup FT e kaldiysa vur kilidi gitsin!

Not: Yanlis anlasilmasin... FT gelse, desteklerim fakat FT den baskasi basarili olamaz derseniz birakin Galatasarayi cunku o ölunce sizin kafaya gore Amatorluge kadar duseriz!

Fatih Terimi Fatih Terim yapan GALATASARAYDIR tersi degil!

Son düzenleme:
[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=FFFFE5]#FFFFE5[/URL] , align: left"]
ok.gif
andreas_wagenhaus - 18.12.2017 17:48[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

su 6s camiasinin basarisizligi aninda cezalandirma yonunde aksiyon alma huyuna hayranim.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

@ andreas_wagenhaus öpüyorum kardeşim bende seni seviyorum.. :at:

[TD="class: tabloic, bgcolor: [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=FFFFE5]#FFFFE5[/URL] , align: left"]
ok.gif
noxtrag - 18.12.2017 19:08[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]
[TR="bgcolor: [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=FEFFE6]#FEFFE6[/URL] "]
Mesajı Gönderen: andreas_wagenhaus:cLink:1727376
su 6s camiasinin basarisizligi aninda cezalandirma yonunde aksiyon alma huyuna hayranim.

[/TABLE]

bende öyle. bizden bu konuda cok daha iyiler maalesef. en kısa zamanda dursun´u da indirirler. bu hep destek tam destek sacmalıgı bizi köreltti.

adamlar liderken hocanın koltuğunu sallıyorlardı‚ biz 3. olduk diye forumda yıllardır yazmayan ne kadar baskan‚ hoca sevdalısı varsa hortladı. lider olsak forum yandaştan gecilmez. maalesef bu durum ******la bizim futbolda başarı anlamında aramızı giderek açıyor.

[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

@noxtrag bir homo gibi konuşmana rağmen seni sevdim.. Forumda fake üyelik açarsan beni bul seni öpeceğiim

O zaman Terim ölunce bizde direk BAL ligine gideriz artik... Hani Galatasarayi FT den baskasi sampiyon yapamaz basarili olamaz ya... Koca kulup FT e kaldiysa vur kilidi gitsin!

Not: Yanlis anlasilmasin... FT gelse, desteklerim fakat FT den baskasi basarili olamaz derseniz birakin Galatasarayi cunku o ölunce sizin kafaya gore Amatorluge kadar duseriz!

Fatih Terimi Fatih Terim yapan GALATASARAYDIR tersi degil!
Mevzu Terim sonrası dönem değil.Terim sonrası dönemi zamanı gelince herkes tartışır.Mevzu şuandaki durum için en uygun formülü bulmak

ok.gif
tolga73 - 18.12.2017 19:14[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

Adamlar Terim´i getirmek için seçime gidiyor.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

@tolga73 Ulan öküz bizim takımla ilgilendiğin kadar, kendinizle ilgilenin.. Bırakın artık Galatasarayın peşini adiler.. herkes kendi kümesine yallah

Ulan dursun kimlerin maskarası olduk be..

Gelde anlat iste bizim davarlara... Hic bir hoca secim olmadan gelip imza atmaz... Adam once Terimi ayarlar sonra kovar Tudor u ... Simdi gitti koca bi sezon daha, bizim sozde taraftarlarda bayram ilan etsin bugunu... Biz bu kafayla bi 11 yil daha sampiyon olamayiz![/QUOTE Can BÜYÜK

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi olmayalım böyle yönetilmektense olmayalım adam 3 sene kaçıncı hocayı getirdi bu ya rahmetliyi bile geçti adam çapsızlıkta şampiyon takım aldı 2 senede ilk 3'e giremedik millet tabiki bayram edicek yine seçilir ama daha güçlü yönetimle böyle eş dost filan değil iş yapıcak güçlü adamlarla biz yine şampiyonluğa oynarız yoksa can topsakal gibi cengiz özyalçın gibi rezil adamlara kurarsa yönetimi dediğin gibi 11 sene daha şampiyon olamayız.

abi olmayalım böyle yönetilmektense olmayalım adam 3 sene kaçıncı hocayı getirdi bu ya rahmetliyi bile geçti adam çapsızlıkta şampiyon takım aldı 2 senede ilk 3'e giremedik millet tabiki bayram edicek yine seçilir ama daha güçlü yönetimle böyle eş dost filan değil iş yapıcak güçlü adamlarla biz yine şampiyonluğa oynarız yoksa can topsakal gibi cengiz özyalçın gibi rezil adamlara kurarsa yönetimi dediğin gibi 11 sene daha şampiyon olamayız.
Dursun bundan sonra geri planda olur
Cengiz bey söz almasa bu hayatta seçime gitmezdi
Oda biliyor sampiyon olamazsak bitevegimizi biteceğini

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iki klubun hamlelerine bakinca besiktas ile basaksehirin cikisina hic sasirmiyorum

dogrulari yapmaya baslayan kayseri ve trabzon da yakinda bu 2 klubu gececektir

Iki klubun hamlelerine bakinca besiktas ile basaksehirin cikisina hic sasirmiyorum

dogrulari yapmaya baslayan kayseri ve trabzon da yakinda bu 2 klubu gececektir

Olay ne biliyor musun. Doğru olduğuna inandığı bir yönetim anlayışı gelse taraftar tek vücut olur.

Cidden diğer taraftarlardan farklı olarak Galatasaray taraftarı saha dışına en fazla kafa yoran, vizyon sahibi kitleye sahip kitle. Tabi ki bu rakam çok abartı değil ama var.

Beşiktaş ve Trabzon'un yönetimleri zaten düzgün. Muharrem Usta da Fikret'de kulüp iyiliğini düşünerek kendi çapları ölçüsünde hareket ediyor. Bizim ÇITAMIZ ONLAR DA DEĞİL CİDDEN FARKLI VE

sampiyonlarligi-kupa-640.jpg

şu kupayı getirecek vizyona ve kararlılığa sahip bir yönetim arıyoruz yıllardır. Bunu görememek de çıldırtıyor. Biz rakipler gibi hayal kurmadık ki onlar gibi razı gelelim Sinan.

Üst Alt