Galatasaray Yönetimine Açık Çağrı; Şampiyonlar Ligi Gelirleri Beşiktaş'a Bırakılmamalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimine Açık Çağrı; Şampiyonlar Ligi Gelirleri Beşiktaş'a Bırakılmamalı

350

Malumunuz şaibeli bir sezonu geride bıraktık ve Beşiktaş Hatayspor'a attığı 7 gol ile şampiyon oldu.

Bu durum taraftarı ve yönetimi oldukça hırslandırdı, lig şampiyonluğu bir yana asıl gelir kaynağı ve yüzlerini güldüren şampiyonlar liginden gelicek 20 milyon euro'yu tek başına kasalarına koymak. Bu maddi gelire engel olmak ve Galatasaray'ın bu sezon ki şaibeli sezonda bu rövanşı alması için açık çağrıdır ;

▪️İlk yaz kampına transferleri tamamlayın
▪️Başarıya aç maaşı düşük oyuncuları kadroya katın
▪️Tüm camiaya bu sezonun şaibeli bir lig olduğunu hatırlatın
▪️Önce ki senelerde ki şampiyonlar ligi ön eleme maçlarını izletin, Galatasaray'ın başarılarına bir yenisini daha ekleyin
▪️2021-2022 sezonu süper lig şampiyonluğundan daha öte şampiyonlar ligi gruplarına kalma mücadelesini temsil edin

Bu sezonun acısını çıkartmayacak, bu sezon elinden şampiyonluğunun alındığını tüm takım ve taraftara deklare etmeyecek ve o hırsla takım kurmayacak olan yönetime gelmesin.

Ya tam ciddi olacağım bir gülme geliyor. Herifler geçen sene 3 aylık koca süreçte eline gelen iki fırsatı tepip toplam 3.5 milyon Euro maliyetli oyuncuları almadılar.

@Alper Yılmazlar abi biraz iyimser yaklaşmış gibisin yönetim belli olacak da hocanın durumu felan derken kampa transfer nasıl yetişsin ki
Şampiyonlar ligi ön elemesi artık süper lig'in önüne geçmiştir bu sezon. Bu şampiyonluk kadar önemli bir hal almıştır Emre, tüm sevinç kaynakları şampiyonlar ligine tek gitmek şu an. Bu durumu değiştirebiliriz, normal bir şampiyonluk kaybetmedik şaibeli bir lig kaybettik. Bunun getirisi, bunun bilinci tüm yönetim de ve tüm taraftarlarda olmalı.

Şampiyonlar ligi gelirlerini şaibeli sezonun şaibeli şampiyonuna bırakamayız

Şampiyonlar ligi ön elemesi artık süper lig'in önüne geçmiştir bu sezon. Bu şampiyonluk kadar önemli bir hal almıştır Emre, tüm sevinç kaynakları şampiyonlar ligine tek gitmek şu an. Bu durumu değiştirebiliriz, normal bir şampiyonluk kaybetmedik şaibeli bir lig kaybettik. Bunun getirisi, bunun bilinci tüm yönetim de ve tüm taraftarlarda olmalı.

Şampiyonlar ligi gelirlerini şaibeli sezonun şaibeli şampiyonuna bırakamayız
Abi görüşüne katılmakla beraber şampiyonlar ligine giden ekibin rezil olacağı da %99 olasılıktır.
Süper ligde eğer fatih hocayla devam kararı alınırsa sık fikstürden şikayet sebebi de olacaktır.

Biz katılınca Beşiktaşın ne kadarlık gelirine el koyacağımızı sanıyorsunuz siz yav

Yeni gelir düzenlemesi belli olmadı henüz ama geçen seneki haliyle kalırsa, bizim katılmamız TV gelirini etkiler o da 2 m euro falan kaybettirir maksimum.

Ne 20si

Abi görüşüne katılmakla beraber şampiyonlar ligine giden ekibin rezil olacağı da %99 olasılıktır.
Süper ligde eğer fatih hocayla devam kararı alınırsa sık fikstürden şikayet sebebi de olacaktır.
1 ay sonra sıkı tempoyla camiayı inandırmış bir ekip bu şampiyonlar ligine kalır ben inanıyorum.
Kura şansı bizi bulursa yapacağımıza inanıyorum, benim inandığım kadar camia'yı buna inandıracak ve ona göre kadro kuracak yönetimin bir an önce belirlenmesi gerekir.

350

Malumunuz şaibeli bir sezonu geride bıraktık ve Beşiktaş Hatayspor'a attığı 7 gol ile şampiyon oldu.

Bu durum taraftarı ve yönetimi oldukça hırslandırdı, lig şampiyonluğu bir yana asıl gelir kaynağı ve yüzlerini güldüren şampiyonlar liginden gelicek 20 milyon euro'yu tek başına kasalarına koymak. Bu maddi gelire engel olmak ve Galatasaray'ın bu sezon ki şaibeli sezonda bu rövanşı alması için açık çağrıdır ;

▪️İlk yaz kampına transferleri tamamlayın
▪️Başarıya aç maaşı düşük oyuncuları kadroya katın
▪️Tüm camiaya bu sezonun şaibeli bir lig olduğunu hatırlatın
▪️Önce ki senelerde ki şampiyonlar ligi ön eleme maçlarını izletin, Galatasaray'ın başarılarına bir yenisini daha ekleyin
▪️2021-2022 sezonu süper lig şampiyonluğundan daha öte şampiyonlar ligi gruplarına kalma mücadelesini temsil edin

Bu sezonun acısını çıkartmayacak, bu sezon elinden şampiyonluğunun alındığını tüm takım ve taraftara deklare etmeyecek ve o hırsla takım kurmayacak olan yönetime gelmesin.

Başarıya aç maaşı düşük derken birazda kaliteye önem verelim bence. En önemlisi Galatasaray seviyesinde fark yaratacak oyuncular olmalı ki o paraya ortak olalım.

Biz katılınca Beşiktaşın ne kadarlık gelirine el koyacağımızı sanıyorsunuz siz yav

Yeni gelir düzenlemesi belli olmadı henüz ama geçen seneki haliyle kalırsa, bizim katılmamız TV gelirini etkiler o da 2 m euro falan kaybettirir maksimum.

Ne 20si
Zaten 20 milyon euro'yu onlar koyacak girdi parası diyorum, gruplarda alınacak galibiyetleri katmadım işin içine.

Senin onların alacağı parayı bir nebze kesmek ve yeni gelir kaynakları oluşturman için bu gruplara kalman lazım

Zaten 20 milyon euro'yu onlar koyacak girdi parası diyorum, gruplarda alınacak galibiyetleri katmadım işin içine.

Senin onların alacağı parayı bir nebze kesmek ve yeni gelir kaynakları oluşturman için bu gruplara kalman lazım
Bunun Beşiktaşla ilgisi yokki?

Eskiden ülkesel katılım bedeli vardı, 7-8 milyon euro farkediyordu. Şu an o kalem yok.

Katılacaksak kendimiz için katılmalıyız, Beşiktaş'tan bize ne.

Bunun Beşiktaşla ilgisi yokki?

Eskiden ülkesel katılım bedeli vardı, 7-8 milyon euro farkediyordu. Şu an o kalem yok.

Katılacaksak kendimiz için katılmalıyız, Beşiktaş'tan bize ne.
2018-2019 sezonunda yayın geliri olarak 8.5 milyon euro kazanmışız. Başakşehir kalsaydı yarısı ona gidicekti, önümüzde ki sezonun belli mi bilmiyorum 2 milyon euro'dan fazla bu para

2018-2019 sezonunda yayın geliri olarak 8.5 milyon euro kazanmışız. Başakşehir kalsaydı yarısı ona gidicekti, önümüzde ki sezonun belli mi bilmiyorum 2 milyon euro'dan fazla bu para
Yarısı değil

Onun da bir dağıtılma biçimi var, maç takvimine göre değişiyor. Bizim daha fazla pay alacağımız kesin gruptan çıkamazsa iki takım da.

Zaten BJK bildiğim kadarıyla ŞL gelirlerinin bir kısmını kesintili alacak, her türlü o avantaj kayboluyor yani.

seçimi ertelemeye çalışan mustafa cengiz galatasaray'ın 1 senesini daha heba etmek üzere. seçim haziran ortasında yapılırsa işimiz çok zor.

seçimin şu ana kadar yapılmış olması ve çalışmalara bir an önce başlanmış olması gerekirdi.

Üst Alt