Tier 2 - Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı

Gayet makul bir teklif yapmışız yıllık 2 ye geleceğini mi düşünüyorsunuz ?
Tilemans 1 yıl iyi oynasa 30 milyona satarız zaten

Üstte arkadaş değerlendirme yapmış defansif anlamda benim gördüğüm Tielemans 10/6'dan daha fazlasını hak eder.
Boey ve Rashica takımda kalırsa Tielemans'ın savunma zaafiyeti var diye bir şey konuşmayız bence. Çevresindeki oyuncular belirler bu durumu. Sergio da defansif anlamda zaafları olan bir oyuncu olsa da pek hissetmedik bu sezon ki Tiel bu konuda Sergio'nun önündedir.

Boey ve Rashica takımda kalırsa Tielemans'ın savunma zaafiyeti var diye bir şey konuşmayız bence. Çevresindeki oyuncular belirler bu durumu. Sergio da defansif anlamda zaafları olan bir oyuncu olsa da pek hissetmedik bu sezon ki Tiel bu konuda Sergio'nun önündedir.
Hayır hocam bence zaten defansif anlamda zaafiyeti yaşatacak bir oyuncu değil Tielemans. Elbette bir Kante veya Toreira değil yani ama görevini yapar. Bu arada bizim Oliveira burada gömüldüğü kadar kötü oyuncu değil. O adam maç seçiyor, kafasına koyduğu maçlarda defansif olarak da gayet mücadele ediyor. Yalnız depremden sonra fiziken çok kötü durumda olduğu için hiçbir maçta o mücadeleyi gösteremedi.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayır hocam bence zaten defansif anlamda zaafiyeti yaşatacak bir oyuncu değil Tielemans. Elbette bir Kante veya Toreira değil yani ama görevini yapar. Bu arada bizim Oliveira burada gömüldüğü kadar kötü oyuncu değil. O adam maç seçiyor, kafasına koyduğu maçlarda defansif olarak da gayet mücadele ediyor. Yalnız depremden sonra fiziken çok kötü durumda olduğu için hiçbir maçta o mücadeleyi gösteremedi.
Katılıyorum. Biraz önce nöbette şöyle bir yorumum oldu zaten Sergio ile ilgili.

Tielemans transfer edilirse güzel bir 3'lü orta saha opsiyonumuz da olur. Kendisini kamçılar bu durum ve üst düzey performans verir belki. Umutluyum ben Sergio'dan. Basit bir topçu değil.

oha 172k yorum nedir yav !

tasmis diger uc paylasimin alti da dolmus :D

takipci sayisi da 100bin artmis begeni atsa herif aninda 1 milyon olur :D

Üst Alt