Tier 2 - Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı

Serbest kalma maddesi istiyormuş bu bence olumlu çünkü istediğinde gitmek isteyen biri daha iyi bir ligde oynamak için ister bunu ve bu da buraya oynamaya geldiğinin habercisi oluyor.

Toreira-tielemans
felix

gibi bir orta saha şampiyonlar ligi gruptan çıkma seviyesi bir orta saha
Felix'in olma imkanı yok bence. Geçelim. 127 milyon euroya aldıkları adamı, Chelsea'ye yarım sezonluğuna 11 milyon euroya kiraladıkları adamı bize bırakmazlar öyle kolay kolay.

4 3 3 oynayalım istiyorum o tarz sert defansif gucude olan box to box lazim

öyle bir sistem oynarsak tielemans ofansif açıdan bizi götürebilir diye düşünüyorum.

felix gelecekse o düzende oynamak çok zor, felix yerine yine tielemans veya gedson tarzı bir oyuncu lazım ancak o zaman 4-3-3 olabilir diye düşünüyorum.

ama felix gelirse rashica veya onun gibi biraz daha defansif katkı sağlayan kanat gerekebilir.

Felix'in olma imkanı yok bence. Geçelim. 127 milyon euroya aldıkları adamı, Chelsea'ye yarım sezonluğuna 11 milyon euroya kiraladıkları adamı bize bırakmazlar öyle kolay kolay.

bana da çok zor geliyor ama Şampiyonlar liginde gruplarda olacaksak(kalabilirsek) bu haberi biraz gerçekcileştiriyor.

sergio pestili çıkmadan önce savunmada da iyi pozisyon alıp çok atağı kesiyordu. ben de severim yırtıcı oyuncuları da herkes gedson gibi stoperden bozma oynayacak diye bir kaide yok. bunun ikisini yapan adam zaten tek bacakla araplardan 100 milyon dolarlık teklif alıyor. tielemans gibi adam hem pas kalitesini, hem topla oynamayı, hem de duran topu çok geliştirir.

tek sıkıntı karakteri ne, sağlığı ne onu pek bilemiyoruz. premier lig'den gelen adamın galatasaray'ı basamak olarak kullanmasında bi sıkıntı yok da elano gibi toptan kaçarak oynarsa, redmond gibi transferden önce sakatlanmayayım diye maça çıkmazsa bizim için sıkıntı olur. transfer başarılı olacaksa hepsinin birarada analiz edilip ona göre aksiyon alınması gerekir.

bana da çok zor geliyor ama Şampiyonlar liginde gruplarda olacaksak(kalabilirsek) bu haberi biraz gerçekcileştiriyor.
Çok gereksiz bence şu ekonomik şartlarda öyle bir külfetin altına girmek. Bir topçuya 10-15 milyon euro kiralama bedeli ya da 40 milyon euro bonservis ödeyecek takım değiliz biz. O kadar havalarda uçmayalım. Onun yerine Icardi'yi takımda tutalım. Oluyorsa Tielemans'ı alalım. Zaniolo'yu forvet arkasına çekelim. Sağ kanada savunma katkısı yüzünden Rashica'yı koyalım. Bir de atletik sol bek alalım. Sağ bek zaten belli ki Boey yerine müldür gelecek. Boey'den alacağımız o atletizmi bu sene sol bekten alacağız. Başka çare yok. Bunları al keyfine bak. Zaten hadi Şampiyonlar Ligi'ne kaldın. O katılım bedelinin bütün gelirini Joao'nun kiralanmasına verdin. CL gelirini Atletico'ya ipotek ettin yani. E diyelim ki grubuna Bayern-Arsenal geldi. Ya da PSG-Milan. Ayıp olmasın diye City-Real yazmadım bak dikkat edersen. Ee zaten böyle gruplara denk gelirsen istediğini al yine de kadron 600 milyon euroluk olamazsa gruptan çıkamazsın. Yok yani imkanı yok. Kura şansı olursa şu anki kadroyla da çıkabilirsin tabii orası ayrı mesele. Ama işte gruptan çıkacağız diye bütçeyi sağlam kazığa bağlamazsan ölüm grubuna düşersen mahvolursun. Sonra gelsin FFP, gitsin transfer engeli.

Çok gereksiz bence şu ekonomik şartlarda öyle bir külfetin altına girmek. Bir topçuya 10-15 milyon euro kiralama bedeli ya da 40 milyon euro bonservis ödeyecek takım değiliz biz. O kadar havalarda uçmayalım. Onun yerine Icardi'yi takımda tutalım. Oluyorsa Tielemans'ı alalım. Zaniolo'yu forvet arkasına çekelim. Sağ kanada savunma katkısı yüzünden Rashica'yı koyalım. Bir de atletik sol bek alalım. Sağ bek zaten belli ki Boey yerine müldür gelecek. Boey'den alacağımız o atletizmi bu sene sol bekten alacağız. Başka çare yok. Bunları al keyfine bak. Zaten hadi Şampiyonlar Ligi'ne kaldın. O katılım bedelinin bütün gelirini Joao'nun kiralanmasına verdin. CL gelirini Atletico'ya ipotek ettin yani. E diyelim ki grubuna Bayern-Arsenal geldi. Ya da PSG-Milan. Ayıp olmasın diye City-Real yazmadım bak dikkat edersen. Ee zaten böyle gruplara denk gelirsen istediğini al yine de kadron 600 milyon euroluk olamazsa gruptan çıkamazsın. Yok yani imkanı yok. Kura şansı olursa şu anki kadroyla da çıkabilirsin tabii orası ayrı mesele. Ama işte gruptan çıkacağız diye bütçeyi sağlam kazığa bağlamazsan ölüm grubuna düşersen mahvolursun. Sonra gelsin FFP, gitsin transfer engeli.

Genel olarak dediklerine katılıyorum. Eğer icardi gibi bir maliyetle alacaksak zaten değerlendirmek mantıklı diğer türlü getirisinden çok mali anlamda götürüsü olur.

Zaniolo kalacaksa sahte 9 veya gizli forvet tarzı mertens yerinde değerlendirmek mantıklı.

Genel olarak dediklerine katılıyorum. Eğer icardi gibi bir maliyetle alacaksak zaten değerlendirmek mantıklı diğer türlü getirisinden çok mali anlamda götürüsü olur.

Zaniolo kalacaksa sahte 9 veya gizli forvet tarzı mertens yerinde değerlendirmek mantıklı.
Icardi gibi olacaksa zaten gelsin. Ama işte dediğim gibi daha 5 ay önce yarım yıllığına 11 milyon isteyen, 2019'da 127 milyon euro bonservis bedeli ödemiş takım sanmıyorum ki Icardi'ninki gibi bir anlaşmaya "Evet!" desin. Ama makul seviyelere çekilebilirse takımı iki üç gömlek yukarı taşır.

Torreira ve grilisch haberleri forumdayken.Grilisch cok daha iyi oyuncu 165 ortasaha mı olur vesaire deniyordu coğunluk için.Gördük kimin kral olduğunu.

Torreira ve grilisch haberleri forumdayken.Grilisch cok daha iyi oyuncu 165 ortasaha mı olur vesaire deniyordu coğunluk için.Gördük kimin kral olduğunu.
Onu diyen kimdi renktaşım? Benim geçen transfer döneminde, hatta zaniolo yu da katarak söylüyorum buraya düşmez dediğim adam toreiraydı. Kesin epl de kalır hiç olmadı Milan Napoli havada kapar diyordum.

Tielemans 17'sinden bu yaşına kadar aşırı sempati duyduğum bir topçu, nedensizce sevdim keratayı. Kimler geldi geçti isimli forma sevmediğimden hiç yazdırmadım, gelirse net yazdırırım ismini. Bu transfer için hiç umrum değil maliyet falan. 🤑 Nasip olur inş.

Naby keita ve renato sanches iyi oyuncular ama ikisininde sakatlık riskleri soru işareti özellikle keita 2 maç sahadaysa 10 maç hastanede olan bir tip

Üst Alt