Galatasaray'a 30 Milyon TL Kazandırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a 30 Milyon TL Kazandırdı

Koca sezon denedik ama neyse

nZzy4y.png

Selcuk'a laf yok bizi bu şekilde itinayla senelerdir yattığı yerden söğüşleyen ve sözleşme yenileten adam saygıyı hak ediyor .
Benden nefret edeni çıkmaz belki ama artık pes ettim. Portakal kabuğu bizim kadar soyulmadi

Işin garip tarafı sol bek olarak aldık ve sol bek oynayınca bu ne diyorduk resmen maden bulduk farklı yerde oynatınca.

Aslen sol açık aslında, Hollandada sol açıkta ofansif oyuncu olarak profesyonelliğe adım atmıştı. Gel gör ki adamın oynaması gerektiği yer sol iç. Fatih hocam hazırlık maçında Bordeaux’ya karşı ilk kez oynattı gidiş o gidiş. Ömer şuana kadar mevkisinde hala kendini geliştiriyor net bir şekilde. Sözleşmesi kesinlikle uzatılmalı ancak abartılı zam yapılmamalı, fazla kaş göz çıkarıyor..

Aslen sol açık aslında, Hollandada sol açıkta ofansif oyuncu olarak profesyonelliğe adım atmıştı. Gel gör ki adamın oynaması gerektiği yer sol iç. Fatih hocam hazırlık maçında Bordeaux’ya karşı ilk kez oynattı gidiş o gidiş. Ömer şuana kadar mevkisinde hala kendini geliştiriyor net bir şekilde. Sözleşmesi kesinlikle uzatılmalı ancak abartılı zam yapılmamalı, fazla kaş göz çıkarıyor..

Performans bazlı sözleşme yapmalıyız artık.

İyileştirme yaparken garanti para değil de maç sayısı kriteri konulmalı performans odaklı sözleşme yapılması gerek ücretim arttı yatsam da alırım o parayı dedirtmemek gerek ...

Üst Alt