Galatasaray'a Açılan Kayyum Davası Reddedildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Açılan Kayyum Davası Reddedildi!

anlamadıgım şey bu barış cenk gibiler nasıl kulüpten ihrac edilmiyor !!
Zira tüzüğe göre Galatasaray üyesi olmak için Galatasaraylı olmaya gerek yok ;)

Hainlere cevap niteliğinde bir karar
Aslında Emrah bu sayede önümüzdeki ay mali genel kurulda mali yönden İbrahim etmeme yoluna gitmekten ya vaz geçtiklerini ya da yeteri kadar destek bulamadıklarını gösteriyor

Zira idari ibrasızlık işe yaramıyor senei devriyesi geldi amaç mali yönden ibra etmemekti o takdirde yönetim hukuken düşer ama işte üç dönem kar açıkladık ayrıca dernek ve sportif aş bin net borçları açtığım başlıkta da belirttiğim üzere düştü galiba yönetim de bu kez hazırlıklı kendi bindirilmiş kıtalarını geceye kadar tutacaklar ki kayyuma başvurmuşlar son çare;)

GS liseci şerefsizlerin hiç umrunda degil.

Sportif ve mali acidan iyi giden GS a karsi yaptiklarina bakiyorum, ayni guruhun dursun denen vatandas zamaninda 140 milyon euro zarar acikladiginda ve 2.5 yil tek kupa kazanamamasina, tek derbi galibiyeti olmamasina ragmen kayyuma gitme ve ibra etmeme durumunun yaşanmamasi bizlere GS in nasil şerefsizce içerideki akbabalar tarafindan yendigini göstermiştir.

Mustafa cengiz babamizin oglu degil. Ama GS a mali disiplin icin cok ugrasiyor. Hata da yapiyor goruyoruz. Ama niyeti GS i soymak degil, hizmet etmek. Bu da bizim saygi duymamiz icin yeterli.

Hadi simdi topunuz baska kapiya leş kargaları sizi!

GS liseci şerefsizlerin hiç umrunda degil.

Sportif ve mali acidan iyi giden GS a karsi yaptiklarina bakiyorum, ayni guruhun dursun denen vatandas zamaninda 140 milyon euro zarar acikladiginda ve 2.5 yil tek kupa kazanamamasina, tek derbi galibiyeti olmamasina ragmen kayyuma gitme ve ibra etmeme durumunun yaşanmamasi bizlere GS in nasil şerefsizce içerideki akbabalar tarafindan yendigini göstermiştir.

Mustafa cengiz babamizin oglu degil. Ama GS a mali disiplin icin cok ugrasiyor. Hata da yapiyor goruyoruz. Ama niyeti GS i soymak degil, hizmet etmek. Bu da bizim saygi duymamiz icin yeterli.

Hadi simdi topunuz baska kapiya leş kargaları sizi!
Katılıyorum ama arada kupa almıştık üstat Hamzanın şampiyonluğunu sayma tamam ama sonra yazın süper kupayı aldık ardından da riekerink ile türkiye kupasını aldık sonrasında bir süper kupa daha yani en kötü dönemimiz olarak lanse edilen dönemde bile 3 kupa almışız 2 senede fener 6-7 senedir tek kupa alamıyor özel turnuvalar dahil :)

Icinde olmadigimiz, ogrenmenin zor oldugu cok muhafazakar bir olusum. Yapacagimiz yorumlarin cogu yanlis olur ve onlara mesru sebep verir. Bu yuzden liseye karsi kitlesel taraftar hareketlerinden uzak durulmali.

Katılıyorum ama arada kupa almıştık üstat Hamzanın şampiyonluğunu sayma tamam ama sonra yazın süper kupayı aldık ardından da riekerink ile türkiye kupasını aldık sonrasında bir süper kupa daha yani en kötü dönemimiz olarak lanse edilen dönemde bile 3 kupa almışız 2 senede fener 6-7 senedir tek kupa alamıyor özel turnuvalar dahil :)

Yani biz obur kupalari zaten ne zaman alamadik ki? 140 milyon euro 1 yida zarar, uefa men, tl bazinda mulklerin satisi, 0 derbi galibiyeti, 0 sampiyonluk ile dursunu susuz aya yollayacak kadar done varken bir kere bile kayyum , ibra edilmeme problemi yasamadi kepce kulakli!!

Üst Alt