Galatasaray’a Büyük Sponsorluk İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’a Büyük Sponsorluk İddiası!

Takim gibi. Takimin kümeye düsüyor (rize) ama bir oyuncu cosuyor (pohjanpalo)
Gazete genel olarak 0 ama o bir iki kulübüne yakin olanlar bilgili iste

Tamam da hocam bir gazetenin zaten kaç tane Galatasaray muhabiri olabilir ki? Çoğunda 1 tane oluyor. Milliyet'te mesela Nevzat'tan başka kim var ki Galatasaray muhabiri? Nevzat Tier 1 ise meselw Milliyet de Tier 1 olmalı yani o mantıkla. Çünkü tek Galatasaray kaynakları Nevzat zaten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

araplar paraya boğar diyoruz da ülkede para boğdukları hiçbir oluşum görmedim ben.

kapitalizmi siz çok yanlış anlamışsınız.

Benimde aklıma geldi hatta kadın baskete bunlar olmasın dedim ama o yüklü bir anlaşma olmaz diye kadın basket sponsorluğu değildir ama stad veya futbol takımı sponsorluğu Kuveyt markası dediği KuveytTürk olabilir.

Kuveyt Türk islami bir banka. Kadınların şort giydiği bir spora sponsor olmazlar. Yobaz tayfa hepsi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimde aklıma geldi hatta kadın baskete bunlar olmasın dedim ama o yüklü bir anlaşma olmaz diye kadın basket sponsorluğu değildir ama stad veya futbol takımı sponsorluğu Kuveyt markası dediği KuveytTürk olabilir.
"acaba bu kurum burgan bank olabilir mi? on ismiyle yeni nesil dijital bir bankacılık atılımı gerçekleştirmişlerdi. işleri büyütmek için hamle yapıyor olabilirler."

Mantıklı

"acaba bu kurum burgan bank olabilir mi? on ismiyle yeni nesil dijital bir bankacılık atılımı gerçekleştirmişlerdi. işleri büyütmek için hamle yapıyor olabilirler."

Mantıklı

Evet adını ilk defa duydum ve TR'de de faaliyeti var oluru yüksek olabilir. Tabi haberin gerçekliği varsa maksimum 1 ay içinde haberin gerçekliğini anlarız.

Valla genellemek istemem ama arapların gelip de sonu ülkenin hayrına biten pek birşey olmadı kaç yıldır, hayırlısı bakalım

Sponsorluk konusunda Doğru bilgi Kuwait Airways.

Galatasaray Yönetimi bugün bir görüşme gerçekleştirdi, yarın da başkanın katılacağı bir toplantı olacak.

Aspor

Son düzenleme:
Üst Alt