Galatasaray'a Chedjou Piyangosu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Chedjou Piyangosu!

Bence dursun başta dursun ama A.Albayrak gibi yöneticilere yetki versin otursun oturduğu yere 2 sene sonrada paşa paşa gider ama.

Satmayan şerefsizdir bu çöpü.
Adam kademe nedir bilmiyor ne iyi stoperi be. Forumdaki bazı arkadaşlar defans oyuncuları değerlendirmesin ciddiden.
Kademesi rezalet ve bire birde ezilen birisi iyi miyim diyemez.
Bam güm stadın dışına atığı topları saymıyorum bile baskı altında olmadan.
Tam tersi inanılmaz overrated bir futbolcu. Yılda 2-3 iyi maç çıkartan adam belki. Servet Çetin daha çok iyi maç çıkartı ona bakarsak yılda.

Kadroda stopere benzeyen 2 buçuk oyuncumuz var. Denayer Koray ve biraz da balta.

Denayer gitti. Koray çok tecrübesiz. Balta iyi yedek olur sadece bence.

Edit: herkes tabiki istediği yorumu yapa bilir. Nekadarda gerçeklerden uzak olsada saygım var ve olmalı her yoruma.
Bende hucum oyuncuları ilgili çok saçmaladığım oluyor maalesef:(

Son düzenleme:
Chedjou mu topu bam güm disari atiyormus?

Adamin en büyük özelligi isabetli pas yapmak, oyun kurmak. Ezbere yorum buna denir.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Balta mac basi oyun kurayim derken en az 5 topu yüksek atip tac'a yolluyor. Gecen mac konusunda hatta tek tek saymistim, o gün takip edenler hatirlar. Haddi hesabi yok Hakan'in kaptirdigi toplar.

Ama konu Chedjou, sapmasin simdi.

Chedjou mu topu bam güm disari atiyormus?

Adamin en büyük özelligi isabetli pas yapmak, oyun kurmak. Ezbere yorum buna denir.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
Topu geriden sakin şekilde aldığı zaman evet öyle az çok iyi kuruyor. Ama rakip sahadan top gelince biraz havadan bam güm taca yoluyor .yakınında hiç rakip olmaması rağmen.
Merak etme ezbere yorum yapacak kişi değilim. Sende yanılmaya hiç gelemiyorsun sanki mourinhosun arkadaş. Pardon mourinho bile yanılıyor futbolcu seçimlerinde ama sen asla.
Acayip ego patlaması var sende ama umrumda değil tabiki.

Edit: aman ha tartışmaya girmeyelim seninle şimdi yine.

Son düzenleme:
Topu geriden sakin şekilde aldığı zaman evet öyle az çok iyi kuruyor. Ama rakip sahadan top gelince biraz havadan bam güm taca yoluyor .yakınında hiç rakip olmaması rağmen.
Merak etme ezbere yorum yapacak kişi değilim. Sende yapılmaya hiç gelemiyorsun sanki mourinhosun arkadaş. Pardon mourinho bile yanılıyor futbolcu seçimlerinde ama sen asla.
Acayip ego patlaması var sende ama umrumda değil tabiki.
Bunun neresi simdi ego? Yine ezbere yorum yapmissin bir kac zibidinin lafina bakarak.

Kademe anlayisi yok dersen anlarim ki ben o konuda beklerin öncelikli hatali oldugunu düsünüyorum. Ama toplari bam güm disari atiyor dersen bir tarafimla gülerim.

Ben cikip Sneijder'in sutlari vasat dersem sende gülersin cünkü adamin en büyük özelliginden bir tanesi.

Ama he ego canim, ben Mourinho'yum zaten.

Üst Alt