Galatasaray'a Gece 03.00'te Karşılama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Gece 03.00'te Karşılama!

5026348.jpg

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'yi 1-0 yenen Galatasaray, takımı Antalya'dan İstanbul'a geldi.

Türk Hava Yolları'ndan kiralanan özel uçakla saat 03.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Galatasaray kafilesini havalimanında taraftarlar karşıladı.

Taraftarların fotoğraf çekilme isteğini kırmayan futbolcular daha sonra takımı otobüsüne binerek Florya Metin Oktay tesislerine gitti. Bu arada kupa sandık içinde getirildi.

Antalya Arena'da yapılan mücadelenin 31. dakikasında Lukas Podolski'nin attığı kafa golüyle 1-0 öne geçen Galatasaray, 54. Ziraat Türkiye Kupası'nı aldı. Kupayı müzesine götüren sarı kırmızılı ekip, Avrupa'dan aldığı 1+1 men cezası nedeniyle gelecek yıl cezasını çekmiş olacak ve 2017-18 sezonunda Avrupa kupalarına yeniden katılabilecek.

DHA

Forumda az da olsa gezinen "Kupayla övünecek duruma mı düştük"çü civcivlere hitaben,

Futbolun belki de en önemli unsuru olan takım olmayı beceremedikleri bir sezonda tek maça konsantre olup o maçı kazanmak kolay bi iş değildir, ve sanıyorum bizden başkası yapamazdı bunu.

Takım olamadıkları için öfkeliyim tabii ki, ama final kazananları da yürekten tebrik ediyorum.

Bu arada tebrikler, kupayi alalim diye tutturuyordun hatta tepki de gormustun ama kazandik :)

Eyvallah öncelikle.Galatasaray'ımız kazandı. :)

Ee dedik size ama dinletemedik,biz winnerız Fener'le oynamaktan bu kadar korkmayın diye. :D İddia ediyorum bu maç iptal edilsin yarın bir daha oynansın yine kazanırız.Kasımlar sizin olsun Mayıslar bizim lafı boşa edilmiş bir laf değil.

Hey gidi Dursun 3 sene menden bizi kurtardığı gibi bir de kupa hediye etti.

Efsane başkan olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

Sinir boşalması oldu millette bu sene ömrümüzden çift dikiş azaldı günler, başarı gelince boyutuna bakılmadan sevinilmesi doğal.

Yo ama sonuçta kupa kazanmak iyidir taraftarımız balık hafızalı olmasa keşke. Neyse Dursun bir numara yapar taraftarı ayıltır diye umut ediyorum.

Kupa kazanmak iyi tabi,Avrupa meselesi için de değil sadece kupa kupadır,dün çıldırdık sevinçten de takımın eksikleri var mükemmel bir takım değiliz,bu örtbas edilmemeli yani.Dursun bunu kullanabilir o anlamda demiştim.

Üst Alt