galatasaray'a karsi hayatinin oyununu oynayan oyuncular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'a karsi hayatinin oyununu oynayan oyuncular

Cevap: galatasaray'a karsi hayatinin oyununu oynayan oyuncular

Skibbe döneminde bize karşı en iyi oynayan ve en adam gibi adamdır kendisi

taner.jpg

Taner Gülleri

-4 gol-

Kocaelide oynarken eskiden, karşısınıza çıkan.Bırak fotoğraf çektirmeyi, muhabbet bile edebileceğiniz insandı.Hiç havalı ve soğuk biri değildi.

Şimdi Samsunsporda yardımcı antrenör..

Galatasarayli oldugunu soylemisti o mactan sonra. Buyuk bir yetenekti bence. Hala kariyerinin buyuk bir cogunlugunu nasil 2. lig'de gecirdigini anlayamiyorum.

lugano hırbosu da bizim maçlarda aşırı tepki veriyordu.. Tilt oluyordum.

Taner gülleri 5-2 lik kocaeli faciası skibbe nin sonu baya delirmiştim o maçta ha birde antepten cenk tosun var her maç bize golü var geçen sene adamın musleraya topukla attığı golde var.İşin garibi bu oyuncuların ikiside galatasaraylı :)

Hurşut, G. Gönül, Zolkan, Necati Ateş, Cenk Tosun, Toraman, Erman Kılıç, Olcan, Ekrem Ekşioğlu...

Volkan Demirel, Hursut Meric, Filip Holosko, Colman, Ömer Catkic, Mert Nobre, Mustafa Sarp,

bir çok isim var(dı) ömer çatkıç, volkan, olcay adın, yalçın ayhan... bunlar da bişey yok, bunların piiri colman'dır.

çünkü kendisi bizim maçlarda coşar fener maçlarında ise batırırdı.En iyi örnek fenerin ts ile berabere kalıp şampiyonluğu kaybettiği maç.Her taraf boş adam kaynarken fenere ne toplar atmıştı.

1 numara holosko dur bence.Bu kabiliyetsiz herifin bizim maclar dışında iyi oynadıgına rastlamadım daha.Ne zaman bizle oynasa ronaldo oluyor.

Üst Alt