Galatasaray'a Shkodran Mustafi Önerildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Shkodran Mustafi Önerildi

Ne buyuru olum bu kazma kepalzoid gelirse kahrolurum. Sarper güzel gönderme yaptı bunu isteyecek etiketçilere kendisini kutluyorum.
Kac ay önce bir kadroya bunu yazmistim ama kiralik olarak IBRAHIM ABDÜLKADIR DIAZ'i da yazmistim 10 no olarak. Ona el atsalar epey iyi olur, Real'de oynamiyor. Mustafi bizim lige göre iyi bir stoper olsa da bizim ligi basta kücümseyip sonra Karius gibi zorlanirsa sasirmam. Fener'in aldigi Moses gibi falan cikarsa MÜZMIN SAKAT cöpleri beslemeye devam ederiz. -->GSC Haber - Kulüplerinde Fazla Forma Şansı Bulamayan Stoperler 2 gün önce actigim konudaki ztoperlerden biri gelecek gibi

Giroud'ya futbolcu diyenle futbol konuşmam. Kendisi Fransız Umut Bulut'tur. Geçen sezon 27 maça çıkmış 2 gol atmış bir adamdan söz ediyoruz.
Kalenin önüne sağlamından şöyle uzun kalın bir kazık çaksan, 27 maçta o kazığa da 2 kere top çarpar ve kaleye girer.
Hahahahahahahah ulan valla gordugum en sacma mesaj budur ya. Hayret ediyo insan bazen. 27 mac oynamis 2 gol atmis diye mi kotu.

1578606061293.png

Sunlarida saysan ya? Sayamazsin demi.

Giroudun attigi paslari kac targetman atabilir sence? Ya da ciktigi toplari yakalamak adina girouddan kac futbolcu daha iyidi iyi oldugu donemde? Adam Premier League gibi bir ligde 2-3 defans oyuncuyu tek basina mesgul ediyordu acaba kim yapabilir bunu?

Hahahahahahahah ulan valla gordugum en sacma mesaj budur ya. Hayret ediyo insan bazen. 27 mac oynamis 2 gol atmis diye mi kotu.

Ekli dosyayı görüntüle 69491

Sunlarida saysan ya? Sayamazsin demi.

Giroudun attigi paslari kac targetman atabilir sence? Ya da ciktigi toplari yakalamak adina girouddan kac futbolcu daha iyidi iyi oldugu donemde? Adam Premier League gibi bir ligde 2-3 defans oyuncuyu tek basina mesgul ediyordu acaba kim yapabilir bunu?
Uzun boylu iri oyunculara oldum olasi kotu damgasi vurulmustur herkesin senelerdir salladigi benzema suan real madridin en diri adami

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt