Galatasaray'da 10 Numaraların Devri Bitti Mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da 10 Numaraların Devri Bitti Mi?

Yorumunuz ?

• Gerçek Oyun Kurucu / Playmaker Şart!

Kullanılan: 22 59.5%
  • 10suz Bir Sistem İstiyorum.

Kullanılan: 15 40.5%

• Kullanılan toplam oy
    37
10 numara ile oynanan oyunun artıları;
-Göze hoş gelen oyun.
-Zor anlarda kilit açıcı oyuncu bulundurmak.
-Sahada artan oyun aklı.

10 numara ile oynanan oyunun eksileri;
-Dizilişte esneklik yok.
-Sakatlık veya ceza durumunda, 10 numaraya alışan takımın ne yapacağını bilmemesi.
-Savunmada eksiklik.

Tercihim 10 numaralı oyun ancak bu isim Sneijder gibi olursa olur.

Yoksa 2012'deki gibi 4-4-2 sistemi her açıdan bakıldığında daha takım oyunu ve faydalı gibi.

10 numaralarin devri bitti bana göre

Artik öyle forvet arkasi 10 metre kare de oynayan 10 numaralar kalmadi,en iyi örnek bana göre de bruyne 60-70 metre de gidip geliyor

Günümüz futboluna sokayım bro... Gebeş guardiolanın tiki takasından zevk alıyorsanız sizi bakırköye alalım... Belleklerimizden GICA'yı silemedikleri sürece bu dediğin önerme asla hakikat olamaz... GALATASARAY'da 10 Numaraların devri, Hagi sağında Ergün Gürsoy, solunda Özhan Canaydın varken attığı şu imzayla bir daha kapanmamak üzere ebed müddet tesis edildi;

1570569896006.png

Unutursak allah belamızı versin!!!

Sneijder şuan gelsin. O göt göbekle ortada dursun sadece pas dağıtsın sağdan sola, soldan sağa.. belhandadan daha çok katkı verir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sneijder şuan gelsin. O göt göbekle ortada dursun sadece pas dağıtsın sağdan sola, soldan sağa.. belhandadan daha çok katkı verir.
Ya Belhandaya ayrı Sneijdere ayrı koyayım burada Hagi varken Iliç kadar kıymeti olanları 10 Numara ve Galatasarayla birlikte anmayın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 no ya uygun plan kuramayacağımız için sürekli sıkıntı yaşayacağız

O yüzden 10 nosuz koşan takıma evet

Yahu bu 8 numara fikrini kim cikarttiysa agzina kurekle vuracaksin. 2 tane 8 numara icin tum mevkiler kaliteli olmali. Sagda Mari, solda Naga, kenarlarda Babel filan varken daha cok macta gole hasret kaliriz.

Üst Alt