Galatasaray'da -12 Seferberliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
35_Umut_soguk001.jpg
Nolmustu onun kulağına şişlik mi o

-30 derecede Erzurum'da askerlik biri yapmış olarak bokunu çıkartıyoruz bazen. Koşarlar işte bir şey olmaz sürekli hareket halinde kalsınlar bir şey olmaz. Erzurum'da sıkıntı soğuk değil, rakım olur olursa. Bence takımı erkenden götürmekte fayda var. Akciğerler 2-3 güne alışıyor rakıma

-30 derecede Erzurum'da askerlik biri yapmış olarak bokunu çıkartıyoruz bazen. Koşarlar işte bir şey olmaz sürekli hareket halinde kalsınlar bir şey olmaz. Erzurum'da sıkıntı soğuk değil, rakım olur olursa. Bence takımı erkenden götürmekte fayda var. Akciğerler 2-3 güne alışıyor rakıma
Nasıl sorun değil yav? Umut Bullet'in 3. Kulağı çıkmıştı.

Futbol mu oynuyoruz yoksa dagcilik falan mi cözemedim

Yaziklar olsun yaw,adamlar insan sagligini hice sayiyorlar

Trabzon maçları 16da olcak yine erzurumun. Ben böyle işe sokayım. 25-30 milyon taraftarı ve güya basında kalemleri olan bir kulubün bu konuyu gündem yapamaması kamuoyu yaratamaması ilginç. Ultraslanın açıklama da öylece kaldı üstüne gitmeliydi.

İkili mücadeleler çok zor olur.
Bu havada kemik sesi duyulur o derece soğuk olur.

Şu maçı kazasız geçsek üstümüzden yük kalksa.

Yav ne TFF'si. Uyduruyorlar. Galatasaray reytingi, taraftarı en çok takım olduğu için gündüz oynatmak istemediler. Bu kadar basit. Bunu ayarlayan da Digitürk'tür!

Bu arada vaselin konusunda çok yakışıksız, seksist şakalar yapılmış. Kınıyorum! Vaselin deriyi soğuğa karşı koruyan en iyi kremdir.

Adi şerefsizler! Biz 16’da oynayıp kazansaydık ve başak 20’de oynasaydı bence onlar puan kaybederlerdi.
Fatih hoca şimdi bundan bahseder ve yine ceza alır.

Üst Alt